Не лежіть головою на північ, коли хворієте: 5 цінних порад зі східної медицини

1.Не забувайте завжди щиро посміхатися очима і наповнювати серце любов’ю. Це – профілактика всіх хвороб.

Коли Ви сумні, сердиті, пригнічені, коли ви плачете або нервуєте, ваші оpгани виділяють отpyти, але якщо ви щасливі і посміхаєтеся, вони виробляють подібну меду цілющу рідину.

Ні для кого не секрет, що ми сьогодні живемо гарячковим життям. Для багатьох стало звичним закінчувати робочий день з головним болем. З тиском, який наростає і навколо і всередині вас, щось потрібно робити.

Як не дивно, все що потрібно робити, – це нічого не робити. Вам потрібно лише навчитися, коли виникає складна ситуація – що б це не було, – не дозволяти їй засмоктати вас.

Для цього треба посміхатися. Завдяки такій простій дії світ змінюється, і те, що загpoжувало великою неприємністю, так ніколи нею і не стає.

Спочатку може бути дуже складно оцінити результати Внутрішньої Посмішки, не кажучи вже про те, щоб повністю і правильно оволодіти її технікою, але з часом, якщо Ви будете досить часто її виконувати, вона стане невід’ємною частиною вашого життя.

Де б Ви не були, стоїте ви, йдете або сидите, посміхніться, розслабтеся, наповніть своє серце любов’ю і дозвольте хвилях любові залити все ваше тіло.

2. Говоріть менше
Говоріть менше, ретельно вибирайте, що говорити і коли і як це сказати. Слово, вимовлене доречно – найцінніше, мовчання ж зберігає Ци.

3. Менше турбуйтеся і більше дійте
Менше думайте про майбутнє і минуле, так як саме вони дають приводи для занепокоєння, а занепокоєння породжує стрес.

Замість цього намагайтеся концентруватися, коли можете, – пам’ятайте, що концентрація приходить сама, без особливих технік, – при розвитку уміння допомагати і прощати.

4. Розвивайте силу розуму
У багатьох східних мовах, в тому числі і в китайській, поняття «розум» і «серце» виражаються одним словом. Після досягнення рівня, коли вас більше не турбують особисті амбіції, коли ви можете забути про себе і розвивати своє серце, ви отримуєте можливість звільнення від хвороб.

5. Поважайте голову і тримайте ноги в теплі
Ставтеся до своєї голови з величезною повагою. Існує правило, яке важливо дотримуватися: «Тримай голову в холоді, а ноги в теплі». Так ви уникнете накопичення занадто великої кількості енергії в голові, через яку ви можете відчувати дискомфорт або навіть хворіти.

Читайте також: 6 речей, якими ви контактуєте щодня, які брудніші за тyaлет

Якщо занадто багато енергії йде в голову, може підвищитися кpoв’яний тиск. Відводячи енергію до стоп, ви можете знизити тиск, а стежачи за тим, щоб ноги були теплими, – запобігти сepцевому нaпaду.

Так що розтирайте стопи і грійте їх. А після цього завжди збирайте енергію в пупку, який теж повинен бути теплим.

 

Джерело.