Не повірите! З’ясовано істинну причину набору зайвої ваги

Напевно ви ставили питання – чому струнка людина, поглинаючи делікатеси у будь-яких кількостях, не  набирає зайвої ваги.

І серед ваших знайомих є не один такий, про кого можна сказати: “Як у прірву”. Придивіться до такої людини уважно: вона їсть все підряд з великим задоволенням, зайвої маси тіла не набирає, нападів “жору” не має, її організм прекрасно все перетравлює, і шкіра її рівна – оксамитова та атласна.
Чому? Та тому що вона не гальмує сама себе. Така людина не дає собі внутрішньої команди до уповільнення, гальмування, стримуванню процесу.

Офіційна медицина пояснює різницю між Тушка­ми і Фігурками різною швидкістю метаболізму, різною швидкістю обміну речовин. Нібито у струнких людей ці процес­и прискорені. А насправді процеси метаболізму струнких людей не прискорені – вони НОРМАЛЬНІ, на відміну від:

– загальмованого
– стриманого
– бемеженого метаболізму огрядної людини.

Тобто виходить, що наші обмеження – це не наслідок повноти тілесної, а причина її.

Регуляцію обмінних процесів медицина на себе не бе­ре – не виходить. А якщо замислитися, то регуляцією швідкості обмінних процесів займається кожен самостійно, подаючи собі при їжі внутрішні команди.

Про яку швидкість може йтися, коли з кожним шматком подається команда “СТІЙ!”, “ГАЛЬМУЙ!”, “ПРИПИНИ НЕГАЙНО!” “ЦЕ ШКІДЛИВО!” “Я РОЗЖИРІЮ ВІД ЦЬОГО!”?

Такі ось жарти жартує з нами, наша підсвідомість.

Опублікована вже маса цікавих книг про ігри підсвідомості, і слова про те, що у підсвідомості немає почуття гумору – вона усе розуміє буквально і починає виконувати без зволікання – не ново. Тому висновок напрошується сам: слова “Стій” і інші, висловлені вголос або подумки під час їжі, якщо не припиняють процес, то істотно гальмують його. Ось та­кий метаболізм виходить.

Читайте також:Не хворій у вихідні! Виявляється це ризикованіше для життя

Джерело.