Небезпечні подарунки, яких варто берегтися і ніколи не приймати

Велика провидиця Ілона Калдре колись сказала: «Одним подарункам радій, інших бережися». Справді, згідно з народними прикметами, існують подарунки з негативним забарвленням, від яких краще відмовитися.

Ми пропонуємо розібратися, які предмети обіцяють неприємності і що потрібно знати, щоб захистити від нещасть і себе, і рідних.

Ніж
Ножі, ножиці і будь-які інші колючо-ріжучі предмети людина повинна здобувати собі сама. У речах з вістрям накопичується занадто багато негативної енергії. Якщо дарувальник вже дуже сильно наполягає, спробуй у нього купити цей предмет, нехай за чисто символічну плату.

Годинники
Цей предмет відраховує час. Начебто нічого особливого, але годинникам властиво зупинятися. Щоб такий подарунок не символізував закінчення щасливого життя, краще віддати за нього дарувальнику кілька монет.

Гаманець
Беручи в подарунок порожній гаманець, ризикуєш втратити свою грошову удачу. Хоч копійка, але повинна в ньому бути! Краще відкупитися від такого подарунка, щоб по світу не піти.

Носовичок
У культурах багатьох народів існує традиція дарувати на пoхoрoнах носові хустки. Цей предмет тісно пов’язаний зі сльозами і сумом. Та й паперові серветки куди практичніше.

Перли
Такий подарунок може залучити біду, втрати і хвороби. У багатьох країнах він символізує невтішні сльози вдів і сиріт.

Дзеркало
Дзеркало – занадто містичний предмет, щоб з легкістю дарувати і приймати його. Вважається, що воно може забрати красу, молодість і життєлюбність. Особливо варто побоюватися антикварних дзеркал.

Читайте також: 7 подарунків, які ніколи не можна дарувати і приймати

Рукавички
З рукавичками пов’язано багато мaгічних ритyалів, спрямованих на управління особистістю. Тому такими речами прийнято обмінюватися (око за око, як то кажуть).

До народни[ прикмет можна поставитися по-різному: посміятися, здивуватися і навіть обуритися. Головне одне: якщо подарунок подарований з чистим серцем і відкритою душею, то ніякі мiстичні сили не зможуть нікому нашкодити!

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram