Неймовірна історія кохання двох фотографів (фото)

Фотоальбом двох закоханих, які ніколи в житті не зустрічалися.

Аарон – молодий та креативний фотограф, який живе в Америці. Розі теж фотограф, але живе у Великій Британії. Випадково вони помітили одне одного в Інтернеті. Молоді люди стали пильно стежити за роботами один одного, що вилилося у взаємну симпатію. А далі трапилася просто приголомшлива річ: закохані придумали робити спільні фотографії, перебуваючи при цьому за 7000 кілометрів один від одного.

Розі фотографувала себе і відправляла результат Аарону, який підбирав світло, колір, інтер’єр в тему знімка Розі, «склеював» її кадр зі своєю фотографією та створював єдиний колаж.

В результаті виходило так, що здогадатися про те, що ці молоді люди не разом, було практично неможливо. «Ми вирішили створити свій світ, в якому ми можемо бути разом. На цих фотографіях ми такі близькі, немов ми справжня пара. Так ми можемо висловити любов один до одного», – написали фотографи в своєму блозі.

«Хтось запитав мене сьогодні, як я і Аарон справляємося з відстанню. Зрештою, 4500 миль досить далеко… Але, чесно кажучи, я навіть не помічаю цього. Кожної ночі, коли ми розмовляємо по телефону, ми засинаємо разом. І я відраховую хвилини, коли він повернеться до мене, і ми будемо спати на одній подушці».

 

Історія, яку розповіла сама Розі, швидко розійшлася по всьому інтернету і фотографії закоханих отримали величезну кількість відгуків. Через 9,5 місяців таких відносин молоді люди зустрілися в Англії на день Святого Валентина.

«Коли я вирушила на зустріч з Аароном до аеропорту сьогодні вранці, я була дуже схвильована і постійно нервувала. І коли я не побачила його серед пасажирів літака, то стала турбуватися. У цей момент до мене підійшла якась бабуся і запитала, чи дійсно я Розі Харді. “Чорт забирай, мене знову обдурили”, – подумала я.

Потім вона пояснила, що сиділа поруч з Аароном під час рейсу, і що нам буде дійсно весело одне з одним. Вона також сказала, що у зв’язку з тим, що у нього багато багажу і через те, що він не зміг пояснити навіщо прилетів до Англії, його затримали на митниці. Я страшенно перелякалася!

У цей самий момент Аарон підкрався до мене ззаду і взяв мене на руки! Це було просто чудово! Наша історія тільки починається!»

Читайте також: Дівчина не вийшла за хлопця через його соціальний статус. Пізніше вона пошкодувала про своє рішення!

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram