Неймовірно, але чоловіки все ще роблять це

Жінки і чоловіки – з різних планет. Ми дивуємо чоловіків, вони дивують нас. Деякі чоловіки вперто йдуть своїм дивним правилам, зрозумілим тільки їм.

1. Знайомства
Намагаючись познайомитися з красивою дівчиною, вони підходять до неї на вулиці з черговою фразою: “Дівчина, можна з Вами познайомитися?” або “Дівчина, а Вашій мамі не потрібен зять?”. Дивно, що після сотні невдач вони досі не зрозуміли, що такий варіант знайомства приречений на повний крах. Невже не можна придумати щось оригінальніше? Мабуть, деякі чоловіки настільки в собі впевнені, що думають, що дівчина повинна розтанути тільки від виду їх триденної щетини і слащавой посмішки.

2. Бакенбарди та вуса
На дворі двадцять перше століття, але проте, багато чоловіків переконані, що ніщо не прикрасить їх так, як довгі бакенбарди або ріденькі вуса. Мабуть, вони переконані, що дівчат це зводить з розуму.

3. Дарують квіти без приводу
І все-таки вони здатні радувати жінок! Не всі, звичайно, але багато чоловіків все ще дарують квіти без приводу.

Хоча, можливо, привід у них є, якийсь таємний і нам незрозумілий, але все одно приємно.

Читай також: Запам’ятай! Те, чого ніколи не можна робити для чоловіка

4. Соромляться
Неймовірно, але чоловіки не втратили цю милу межу. Вони соромляться говорити про почуття. Вони ніколи не зізнаються, що користуються косметикою, що роблять манікюр і на ніч наносять крем для повік. Вони соромляться танцювати і завжди бояться здатися смішними.

5. Міряються
Так, в дитинстві хлопчики мірялися силою, застосовуючи кулачні бої. З віком вони почали мірятися машинами, дівчатами, які їх оточують, і тим, про що ти подумала, теж. Вони ніколи не говорять про це, але в душі завжди прагнуть бути найкращими. Бути з кращою жінкою, мати кращий кабінет, кращу компанію, кращий телефон і так далі. Тому мудра жінка завжди буде нагадувати чоловікові, що він у неї найкращий.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram