Неймовірно. Робінзон нашого часу: після банкрутства мільйонер прожив 20 років на безлюдному острові

У багатих свої примхи, а у тих хто втратив статок  – і поготів. Девід Глашін – Робінзон Крузо наших днів, екс-мільйонер, 20 років тому втратив весь свій статок. Зазнавши фінансового фіаско, він відправився жити на крихітний острів біля узбережжя Австралії. За роки облаштував побут, завів собаку, але поки так і не знайшов супутницю, готову розділити з ним радість відлюдництва в райському куточку.

Девіду Глашін (David Glasheen) зараз 70 років, в молодості він розбагатів, торгуючи на фондовій біржі. Правда, фортуна недовго посміхалася багатієві: в 1987 році ринок звалився, і він залишився біля розбитого корита, втративши в мить більше 6 млн фунтів стерлінгів. У пошуках заспокоєння він вперше відвідав Restoration Island в 1993 році, і загорівся ідеєю залишитися там жити. Острів вийшло взяти в оренду, в 1997 році Девід зі своєю коханою вирушили туди на ПМЖ.

Запалу дівчини вистачило ненадовго: розчарування від відсутності нормальних умов для життя виявилося сильнішим захоплення Девідом і романтикою пейзажів в стилі Баунті. Незабаром дівчина прийняла рішення покинути острів, Девід залишився там один і, через кілька років, завів собаку. До слова, спроби знайти супутницю Девід теж робив. Він активно заводив знайомства в мережі, правда, жодна так і не зважилася на авантюру – приїхати жити на безлюдний острів!

Девід розповідає, що за два десятки років відлюдництва він багато чому навчився, адже перед ним стояла непроста дилема: або навчитися виживати, або померти. Звичайно, все було не настільки трагічно, у Девіда є постійний Інтернет-зв’язок зі світом, завдяки сонячним батареям, встановленим на даху будинку. Однак чоловік за роки навчився повністю забезпечувати свої потреби.

Девід зізнається, що не сильно страждає від самотності: до нього часто запливають рибалки і яхтмени . Його побут простий: він харчується морепродуктами і фруктами, змайстрував навіть власну пивоварню, проводить дні, відпочиваючи, купаючись, граючи на гітарі. На жаль, райське життя сучасного Робінзона швидше за все підійде до кінця, і йому доведеться повернутися в цивілізацію. На момент укладення договору оренди Девід зобов’язався перетворити острів в туристичний центр і риболовецьку мекку, тепер же від нього вимагають виселення, оскільки умови угоди – не дотримано.

Читайте також:  Її похорон перетворився на справжнє шоу. В останню путь на Ferrari (фото)

Джерело. 

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram