Неймовірно, як любов матері і дочки перемогла смeрть (фото)

Шеллі Коулі була на восьмому місяці вагітності. Зовсім скоро їй і її чоловікові Джеремі належало взяти на руки свого первістка. Але день, який подружжя чекало так довго, мало не став для їх сім’ї фатальним.

Пологи почалися з кесаревого розтину. Операція завершилася успішно, і маленька Рілан з’явилася на світ абсолютно здоровою. Однак її молода мама, не витримавши пологів, впала в кому. «Лікарі зробили все, що могли. Вони були впевнені, що Шеллі помре, – згадує Джеремі, – ти такий щасливий побачити свою дочку … але в той же самий момент ти розумієш, що повинен попрощатися зі своєю дружиною назавжди … Словами це не описати ».

Однак медсестрі на ім’я Ешлі Манус приходить в голову геніальна думка. «Ми знаємо, що тілесний контакт матері і дитини допомагає малюкам. Я подумала, раптом в цьому випадку він спрацює навпаки? – розповідала Ешлі, – я сподівалася, що Шеллі все ще десь там, що вона відчує малюка своїм серцем, і материнські інстинкти розбудять її ».

Але, торкнувшись Шеллі,  малятко відразу заснуло. «Ми лоскотали її, навіть посмикали, але нічого не допомагало. Вона спала, – говорив Джеремі, – але минуло десять хвилин, і вона знову закричала! »

Сталось неможливе. «Ми всі бачили, як монітори раптом запрацювали. Моя дружина повернулася до життя! »- зі сльозами на очах згадував Джеремі. Стан Шеллі поступово стабілізувався, і через тиждень вона нарешті могла взяти свою дитину на руки. «Я дивилася на Рілан і думала, що вона найпрекрасніша у світі дитина, – казала Шеллі, – я знаю, всі мами так кажуть, але тепер я відчуваю, що у нас особливий зв’язок».. Прийде день і вона дізнається, що одного разу зробила чудо. Неймовірно, як любов матері і дочки перемогла смерть.

Читайте також:  Вона думала, що знала найстрашніший біль. Виявляється, ні…

Джерело. 

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram