Несподівано: Софія Ротару показала всю свою родину

Поки всі обговорюють, як Софія Ротару впала на концерті Квінти, в Інстаграмі зірки радянської та української естради з’явилося красиве фото з найріднішими людьми.

На знімку, поруч з дивно молодою і прекрасною Софією Ротару сфотографувалися її єдиний син Руслан Євдокименко, його дружина Світлана і внучка Соня Євдокименко, яка повчило ім’я своєї знаменитої бабусі.

Швидше за все, фото було зроблено в день виступу Софії Михайлівни на концерті, присвяченому 20-річчю творчої діяльності талановитого українського композитора, виконавця і продюсера Руслана Квінти, який пройшов 23 березня в київському Палаці Спорту. Глядачі з величезним нетерпінням чекали виходу Софії Ротару і вітали її оваціями – адже співачка не виходила на велику сцену вже кілька років. Софія Михайлівна виконала відразу три хіта: «Осінні квіти», «Небо – це я», «Ти найкращий», «Біла зима» і «Одна калина». Підтримати маму і бабусю прийшли її найрідніші люди. До речі, Руслан і Світлана Євдокименко за сумісництвом є продюсерами Софії Ротару.

На фото, правда, не вистачає ще одного члена сім’ї – сина Русла і Світлани та онука Софії Ротару Анатолія, якому днями виповнилося 23 роки. Юнака привітали через Інстаграм бабуся Софія Ротару, молодша сестра і за сумісництвом фотомодель Соня Євдокименко, мама і тато.

Читайте також: Суперниця: авантюри колишнього

❤️

Публикация от S O F I A (@sofialookbook)

Джерело.