Новосілля – традиції і прикмети, які приносять щастя в новий дім

Отже, перш за все, квартиру чи будинок необхідно «почистити» від негативних енергій. Для цього підійде пучок сушеного звіробою, свічка з церкви або пахощі із запахом лаванди.

Перше коло ви робите, починаючи від дверей, проти годинникової стрілки, з метою спалити весь накопичений негатив, потім за годинниковою стрілкою, уявляючи собі, як добре ви будете жити в новому будинку.

Потім, ставши перед дверима, витягніть руки долонями вгору і уявіть, що ви ставите захисний щит перед вхідними дверима квартири. Якого кольору буде цей щит – вирішувати вам.

Золото, фіолетовий або ліловий колір принесе у ваш будинок багатство. Рожевий і червоний кольори обіцяють любов і ніжні відносини в родині. Синій, сірий забезпечать успіх у бізнесі. Жовтий, помаранчевий, зелений – принесуть здоров’я. Срібний або білий допоможуть привернути в будинок хороших людей і помічників.

Другим етапом є завдання подружитися з домовиком. Кращий спосіб для цього – влаштувати бенкет на весь світ, а просто кажучи – вечірку з близькими друзями і смачними наїдками. При цьому добре б, щоб на столі був Новосільна коровай – символ благополуччя і достатку в домі.

Рекомендується відзначати новосілля двічі – перший раз для найближчих людей у перші вихідні після переїзду. Другий раз вже для численних гостей, коли перестанете себе відчувати гостями в новому будинку.

Доброю прикметою також вважається забрати з собою віник зі старої квартири. Якщо у вас раніше жив домовик, покличте його з собою.

Можна пустити першим у дім кошеня, а можна і собаку. Тварини відчувають сприятливі місця. Вважається, що кішка лягає на місце з негативною енергетикою і «бере її на себе», а ось в те місце, куди лягла собака, можна поставити ліжко, собаки краще відчувають місця сприятливі.

Не забудьте повісити підкову на вхідні двері так, щоб кінці її дивилися вгору, таким чином, сприятлива енергія в будинку буде накопичуватися. Якщо підкову повісити вниз ногами, то все добро з дому витече. Можна також повісити її у формі літери «С», це буде означати, що в будинку живе Щастя.

Звичайно, можна не звертати уваги ні на які прикмети та іншу містику, але так хочеться вірити, що все в твоїх руках. Головне – ставитися до всього спокійно і з почуттям гумору. Колись для мене окрема квартира була нездійсненною мрією, а тепер – будь ласка, ось вона, моя. А все почалося з того, що я вирішила для себе – мрії збуваються!

Читайте також: Вихідні у травні 2017: скільки українці відпочиватимуть на свята

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram