Нумерологія: як дізнатися число Долі і направити життя в потрібне русло

Кожній людині з народження притаманні певні здібності, за допомогою яких вона досягає певних успіхів і реалізує плани. Але чи всі знають про свої можливості, що сидять тихенько в куточку підсвідомості і з нетерпінням чекають свого «зоряного виходу»?

За допомогою цікавої і загадкової науки під назвою нумерологія, можна «підштовхнути» цей процес і почати розвивати свій талант значно раніше, тобто, прямо зараз.

Як відомо, наука нумерологія, в першу чергу, відштовхується від дати народження людини. Щоб дізнатися про своє число і зрозуміти як воно впливає на долю, необхідно зробити досить простий розрахунок і, можливо, ви дізнаєтеся про себе щось нове.

Отже, щоб дізнатися про своє число Долі, необхідно скласти всі цифри дати народження. Наприклад, ви народилися 09. 07. 1978 року. Складаємо ці цифри до отримання одного числа, крім особливих цифр 11 і 22. 0 + 9 + 0 + 7 + 1 + 9 + 7 + 8 = 41 = 4 + 1 = 5. Якщо у вас вийшла цифра 10, то вона вважається як 1 + 0 = 1. Тепер залишилося тільки підняти завісу таємниці, і дізнатися якими здібностями ви або ваші рідні наділені.

ЗНАЧЕННЯ ЧИСЕЛ ДОЛІ

Число 1 притаманне самостійним і незалежним людям. Зазвичай це самодостатні, сміливі люди, вельми оригінальні та кмітливі. Чужий досвід для них неприйнятний, тому «шишки» у них свої особисті. Володіючи лідерськими здібностями, люди з числом 1 можуть прекрасно займатися колективною роботою, так як легко можуть вести людей за собою.

Ініціативні та працьовиті «одиниці» можуть прекрасно впоратися з керівною посадою, тому, якщо ви ще перебуваєте в підпорядкуванні, приступайте до активних дій, не роздумуючи – всі починали з малого.

«Двійки» – дуже миролюбні і доброзичливі особи. Наділені почуттям підвищеної інтуїції і такту, вони здатні в будь-якій ситуації виходити сухими з води, з легкістю долаючи на життєвому шляху перешкоди, а наявність у людей-двійок неймовірно широкої душі робить їх лікарем душ. Завдяки закладеної самою природою почуттям такту і дипломатичності, цьому знаку властиво вміння вести переговори з самими претензійними особами, з легкістю вирішуючи при цьому виникають конфлікти. Свої здібності «двійки» можуть застосовувати в будь-якій сфері діяльності, особливо в психології, адвокатуру і в ролі дипломатів.

Володарі числа 3, мабуть, найоптимістичніші і життєрадісні люди. З найскладніших колотнеч вони здатні «вивудити» хоч крапельку позитиву. У будь-якому колективі – це ясні «сонечка», що заряджають своєю енергетикою оточуючих. Люди- «трійки» вельми неординарні особистості, які люблять притягувати погляди оточуючих їх людей. Вони абсолютно безконфліктні, тому з легкістю уживаються в будь-якому колективі. Володіючи великим талантом до творення, а так само багатою уявою, такі люди найкраще проявляють себе в творчих професіях, особливо як художники, а так само можуть домогтися більшого успіху в акторській майстерності.

Самі працездатні, витривалі і принципові люди – «четвірки» . Будучи шанованими людьми в суспільстві, вони своєю працею і наполегливістю досягають значимих успіхів у кар’єрі, доводячи будь-яку розпочату справу методично і послідовно до самого кінця. Люди, що знаходяться під заступництвом цього числа, домагаються успіхів навіть в будь-якій складній і монотонній роботі, тому прекрасно можуть реалізувати себе у фінансовій сфері або в архітектурній справі.

«П’ятірки» – довічні «живчики», наділені підвищеною енергійністю та комунікабельними здібностями. Їм цікаво все нове і незвичайне, тому вони з легкістю і азартом «добувають» нову інформацію, якою охоче діляться з оточуючими. Просування по кар’єрних сходах їх мало цікавить, більше – власний бізнес, в якому вони з легкістю досягають успіху, в повній мірі проявляючи свої вроджені таланти. Їх невичерпна допитливість і жага нових відкриттів можуть прекрасно проявити себе в археології. Так само з них можуть вийти чудові вчителі та вчені.

Люди з числом Долі 6 дуже гуманні, добрі до всіх оточуючих, здатні на щиру любов і вірну дружбу. Вони з легкістю можуть пожeртвувати своїм комфортом заради інших людей. Володарі цієї цифри сіють навколо себе тепло, несучи в світ гармонію і творення. Такі люди можуть добре проявити себе як вчителі, лікарі, вихователі. У побуті вони так само є незамінними «лікарями» душ, допомагаючи ближнім добрим словом і слушною порадою.

«Сімки» найчастіше досить ерудовані, проникливі, послідовні і логічні. Вміючи добре міркувати, вони можуть давати людям мудрі поради і виступати в ролі наставників. Також Сімка наділяє свого «господаря» аналітичними здібностями, що дають можливість реалізувати себе в будь-якому вигляді інтелектуальної діяльності і досягти успіхів на творчій ниві.

Риси, властиві власникам цифри 8 – це надійність, завзятість і сміливість. Вони легко навчаються, так як здатні схоплювати інформацію на льоту. «Вісімки» сміливо можуть займати керівні посади, так як завдяки їм будь-яка кампанія буде процвітати, і якщо навіть її наздожене криза, вони з легкістю вийдуть з цього положення. З такою ж легкістю вони справляються і з життєвими труднощами. Морально і фізично витривалі «вісімки» з легкістю домагаються успіхів у великому спорті.

Володарі цифри 9 натури дуже милосердні, доброзичливі, «відмічені» природною чарівністю. В основному це творчі натури, які віддають перевагу розвиток свого бізнесу, за основу якого найчастіше беруть своє хобі. Так само вони можуть реалізувати себе в словесному і музичному творчості, можливо, проявляючи все це в акторській майстерності.

Володарі числа 11 – вельми незалежні люди, наділені надзвичайною енергією. Вони здатні аналізувати різні ситуації і це одна з головних їхніх здібностей. Дуже часто серед володарів цього числа можна зустріти людей з екстрасенсорними здібностями, а так само ясновидців. Важливу роль такі особистості можуть зіграти і в науці, так як, завдяки своїй ретельності і неординарному мисленню, вони нерідко виступають рушіями прогресу.

Число 22 найчастіше позначає подвійність характеру. Маючи абсолютно протилежні одна одній якості, люди, що знаходяться під заступництвом цієї цифри, вміло їх використовують в залежності від різних ситуацій. Одночасно це дуже цілеспрямовані люди, яких гальмує їх бездіяльність, при цьому кожен власник цього числа Долі може з легкістю розвинути в собі будь-який талант буквально за короткий проміжок часу, тому чітко поставленої мети вони, найчастіше, не мають. Найкраще вони проявляють себе в письменницькій кар’єрі, в ролі вчителів і державних діячів.

Читайте також: Ідеальна жінка по Зодіаку: 3 впливових знаки. Можливо, це ви?

Джерело.