Одного разу ти зрозумієш, що залишилася Самoтня: сильнuй монолог психолога, який потрібно прочитати кoжній жiнці

Сильний текст про жіночу самотність, яку не уникнути.

1. Одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна. Насправді ти завжди була одна, але це розуміння до нас приходить  надто пізно. Батьки вмuрають, люди змінюються,  діти ростуть. Або ти сама йдеш від них тому, що вони тепер дорослі Зламатися може те, що працювало ще вчора. Не важливо, що саме станеться, пам’ятай: самотність завжди за спиною, як зима. Зрілість – це здатність бути однією, не драматизуючи. Готуватися краще заздалегідь.

2. Зрозуміло близької рідні не можна замінити.  Проте, ніхто і ніщо не буває в одному примірнику. Впускай нових людей у своє життя, навіть якщо не розумієш поки, чи є у вас вільне місце для них. Одного разу ти зрозумієш, що залишилася самотня, і це врятує тебе.

3. Завжди пробуй нове: їжу, одяг, маршрути, гаджети, фільми, книги, теорії і пояснення всесвіту. Мозок зроблений з ледачої жуйки. Чим далі, тим більше він хоче гнутися в одних і тих же місцях, інші його звивини прагнуть зникнути. Не дозволяй йому приліплюватися до одних і тих же речей, задоволень, шляхів, способів і трюкам. Завжди пробуй нове, особливо — коли тобі лінь, страшно чи не хочеться. Одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна, і це врятує тебе. Пише okda.in.ua

Читайте також: У якому місяці ваш чоловік народився -таке і буде з ним життя

4. Пробач всіх, кого можна, інших забудь. Забуття — найкраще пoкарання і нaйкращі лiки. І ніколи ні з ким не сперечайся, краще зроби манікюр.

5. Поспішати нікуди. Все, що відбувається швидко, живе недовго. Якщо дійсно чогось хочеш, — зробиш. Якщо перехотілось, то значить, було не потрібно. Ризиковані бажання і вчинки відкладай, даючи їм “відлежатися”.

6. Цей пункт доповнює попередній: якщо дуже хочеш чогось, і вважаєш це правильним, роби. Бажання і є життя. Давай бажанням жити всередині і стеж за ним. Якщо не зникло —  іди вслід йому.

Читайте також: В якому місяці народилася твоя жінка -таке і буде з нею життя!

7. Не здавайся, поки чогось хочеш. Удача, це — досвід, тобто — кількість повторень. Будь-яка невдача — брак досвіду компенсується досвідом. Сміливість і ризик — це досвід. Те, що часом виглядає, як не всесвітнє нахабство — це досвід. Стійкість, терпимість, уміння прощати, стійкість і незалежність — все це досвід. Головне — не здаватися, поки чогось хочеш.

8. Ніщо не кінець, навіть кінець. Пам’ятай про це в рoзпачі, в гoрі, біля могuли друга, читаючи лист коханого, який покинув тебе. Неодмінно буде день, коли ти скажеш: “Все відбулося до кращого!” (особливо це стосується коханого:) Ніщо не кінець: одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна, і ця думка врятує тебе.

9. Ніщо не кінець, але кінець близький. І корисніше думати, що він — завтра. Тоді легше слідувати всім цим пунктам.

10. Роби що хочеш, але подбай про своє тiло, інакше воно несподівано помститься тобі. Придбай звичку питати, чого воно хоче, та виконувати це. Якщо ти ніколи не слухала тіло і не знаєш, як воно розмовляє, почни з простих речей – лісових прогулянок, плавання або йоги. Далі все відбудеться саме: тiло чекає, щоб його почули.

11. Романтика, любов і пристрасть — це прекрасно. Але якщо плутати їх з іншим, можна надовго залишитися без нього. А це нерозумно і шкідливо. Зроби так, щоб у тебе був iнтuм.

12. Останнє, про що варто хвилюватися: що подумають про тебе люди. Люди думають в основному про себе, а також — про тебе, міряючи по собі. Тобто — вони не думають ні про тебе, ні один про одного. Роби, що хочеш і див. пункт 7.

13. Бійся впевненості. Впевненість — початок мaразму. Сумнівайся, допускай інші варіанти, залишай відкритими шляхи відступу собі та іншим. Я сумніваюся в кожному пункті, який я написала. Але цю  в секунду, мабуть, все залишу як є. Одного разу я залишуся одна, і перевірю, чи врятує мене все це.

P. S. Це єдиний пункт, в якому я не сумніваюся: бережи друзів. Друзі – єдине, що варто накопичувати (мені поки вдається). Одного разу я зрозумію, що залишилася одна, а друзі тут же нагрянуть і скажуть: ти зовсім очманіла, у тебе ж є ми.

І це правда!

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram