Офіціантку звільнили з роботи після ночі з голлівудським актором

Дівчина втратила місце праці після того, як провела ніч з Орландо Блумом.

21-річну офіціантку лондонського Chiltern Firehouse Вівіану Росс звільнили після того, як дізналися, що вона провела “неймовірну ніч” з голлівудським актором Орландо Блумом, який приїхав до Туманного Альбіону представити свій новий фільм “Секретний агент”, пише сайт ТелеНеделя.

Познайомилися Орландо і Вівіана в ресторані – дівчина обслуговувала столик Блума, а після з’явилася і в готелі, який так люблять знаменитості. Згідно з виданням The Sun, як тільки її зміна закінчилася, вона заглянула на хвильку в апартаменти американського ловеласа і затрималася там на кілька годин.

Керівництво готельно-ресторанного комплексу дізналося про цей випадок ще до ранку. Вівіан звільнили, тому що її дії суперечать правилам закладу. Дівчина засмутилася, але про свій вчинок не шкодує, бо вважає Орландо “відмінним коханцем”.

Номерами телефонів коханці, звісно, не обмінювалися, але хто знає, можливо, у них буде колись шанс зустрінеться на знімальному майданчику. Два місяці тому Вівіан прибула в Лондон з Румунії, щоб стати актрисою. Невідомо, чи допоможе ця історія їй стати актрисою, але про неї вже заговорив весь світ.

Читайте також: Кохання вічне: колишні закохані вперше зустрілися через 30 років після розлучення (відео)

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram