Ольга Фреймут показала клініку, куди поїде народжувати третю дитину (фото)

Телеведуча сказала, кому довірить свого майбутнього малюка.

Знаменита ведуча скандального шоу “На ножах”, яка зараз чекає на народження третьої дитини, поділилася у соцмережі фотографіями заморської клініки. Саме у такому місці зірка планує народити майбутню дитину.

“Друзі, мій щасливий період вагітності скоро підійде до кінця й настав момент розповісти, кому я довірю таку важливу подію в житті кожної жінки, як народження дитини

Медичний центр знаходиться в Майямі.

Для максимального комфорту клієнтів центр надає послуги транспортування, житло, автомобільний транспорт, мобільний зв’язок та інтернет”, -написала Фреймут і додала кілька фотографій клініки.

Читайте також:Дівчина Козловського показала подарунок для майбутнього свекра (фото)

Друзі, мій щасливий період вагітності скоро підійде до кінця й настав момент розповісти, кому я довірю таку важливу подію в житті кожної жінки, як народження дитини, тим більше питань у директ надходило дуже багато. Медичний центр SVM-MED знаходиться в Майамі. Лікар, яка веде вагітність і приймає пологи – Мар’яна Бубучя. Це фахівець високого класу. Професіонал з великим досвідом. Для максимального комфорту клієнтів центр надає послуги транспортування, житло, автомобільний транспорт, мобільний зв’язок та інтернет. В Україні єдиним офіційним представником медичного центру є – @svmmedukraine До речі, чи є серед прекрасної половини моєї аудиторії щасливиці, які скоро стануть матусями? Впевнена, що ця інформація буде для Вас корисною, адже обрати правильну клініку -це  перший крок на шляху до безпечних і легких пологiв, а також до появи на світ здорового малюка.

Допис, поширений Ольга Фреймут (@olga_freymut)

Джерело.