Ось чому біда увесь час до вас приходить! Ця помилка, яку ви робите в церкві накликає нещастя

Людям, які йдуть до храму, потрібно знати, що Церква – це особливий світ із своїми правилами і установленнями.
На шляху до храму потрібно читати молитву «Богородице Діво, радуйся…», або молитву Ісусову. Якщо ви йдете іще з ким-небудь – не слід вести розмови на житейські теми, щоб це не відволікало вас від головного – молитовного настрою перед Богослужінням.

Віруючі люди приходять в церкву як у місце, де вони можуть очистити свої думки, душу, а деякі ходять лише по великих святах.

Перебуваючи у храмі Божому, належить пам’ятати, що ми знаходимося в присутності Господа Бога, Божої Матері, святих ангелів і святих.
Потрібно боятися вільно чи невільно образити своєю поведінкою тих що моляться і ті святині, які оточують нас в храмі Божому.

Але є категорія людей, які приходять у це світле місце, щоб скинути на інших свої нещастя чи від злоби своєї навести порчу на більш успішних. Як би це прикро не звучало, але і в церкві можна нарватися на відьму. Ми розповімо про важливі моменти, які потрібно враховувати, перебуваючи в храмі, щоб уберегти себе і близьких від можливих нещасть.

Перед входом у церкву можна дати милостиню жебракам. На виході ж цього робити не варто, так як разом з грошима ти віддаєш те, за чим приходив, просив у Господа і святих.

Розпізнати відьом і чаклунів можливо. Перебуваючи в церкві або прилеглій до неї території, зверни увагу на людей, які стоять навколо тебе. Відьми і чаклуни намагаються схрестити пальці рук або самі руки, щоб ліва рука лежала на правій руці. У храмі вони стоять таким чином, щоб спина була завжди прикрита від вівтаря. А вийти з церкви намагаються по можливості повільно і спиною.

Ще один важливий момент: у церкві тебе можуть обійти проти годинникової стрілки і штовхнути рукою, потім стати позаду, щоб висмоктати твою енергію. Якщо таке сталося, то зразу ж, не соромлячись, торкнися цієї людини лівою рукою, щоб псування пішло назад.

Символіка свічки була відома у міфах народів світу задовго до прийняття християнства і ототожнювалась, наприклад, з символом вогню, сонця, долі, духовної енергії. Для наших пращурів – слов’ян свічка як уособлення небесного вогню відігравала значну роль не лише в повсякденному, але й в обрядовому житті. Вона слугувала аналогом людського життя, душі, що перебуває в тілі, тому була обов’язковим ритуальним атрибутом і одним з найважливіших оберегів.

Також особливу увагу потрібно приділяти свічкам, адже саме з їх допомогою відьми часто виконують свої ритуали. Це дуже важливо, особливо напередодні Великодня, коли мільйони людей будуть запалювати їх. Багато початківці, не знають, куди поставити запалену свічку. До такої людини обов’язково постарається підійти відьма чи відьмак з радою. Людині кажуть: «Постав свічку і виходь з церкви задом». Якщо ти так зробиш, то наведеш на себе порчу.

В храмі не можна запалювати свічку від сірників або запальнички, тільки від лампадки, що горить в центрі. Ні в якому разі не запалюй свою свічку від тих, що поруч стоять, щоб не перетягнути на себе чужі проблеми. Також не дозволяй іншим підпалювати від твоєї, щоб вони не відібрали твоє щастя. Не відходь від своєї свічки, яку поставив на благо, до тих пір поки не прогорить більша її половина.

Читайте також:Що означає, якщо вас переслідують певні числа?

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram