Отже, 6 причин, з яких чоловік повинен їздити у відпустку без сім’ї

Якщо у вас є сім’я, вам, швидше за все, довелося провести з нею відпустку цього літа. І це напевно було дуже захоплююче – загоряти, вчити дитину плавати, купувати їй морозиво і мазати дружину кремом. І ви напевно дуже добре провели час, але давайте на чистоту – ви ж не відпочили.

Все дуже просто: у відпустку вам потрібно їздити одному, і вчені на вашому боці. Залишилося пояснити це дорогий дружині. Отже, шість причин, з яких чоловік повинен їздити у відпустку сам.

Стрес
Тільки під час самостійної подорожі чоловік може розслабитися і зануритися в себе настільки, щоб знову почати відчувати це дуже забуте почуття — коли ти відчуваєш, що живеш в теперішньому часі. Цікаво, що ця майже філософська концепція має цілком наукову основу. Так, вчені встановили, що коли чоловік починає жити теперішнім, це призводить до різкого зниження гормонів стресу. І така подорож в цьому сенсі рівносильна медитації. Побудьте трохи з самим собою – одразу краще себе відчуєте.

Депресія
Голландські вчені з’ясували, що очікування відпустки різко знижує прояви депресії.
Уже за вісім тижнів до моменту, коли чоловіка чекає приємна неділова поїздка, депресія, якщо вона у нього була, починає відступати. Цікаво, що показники набагато яскравіші, коли мова йде не про поїздку з сім’єю, а про самостійну подорожі.
До речі, інше дослідження доводить, що відпустка, проведена на самоті, діє на молодих чоловіків краще за антидепресанти.

Креативність
У вас напевно є список речей, які ви дуже хотіли б зробити, але на це ніколи немає часу. Більшість з цих справ, як правило, вимагають не просто вільного часу, але і гарного настрою (і щоб вас ніхто не пиляв і не тягнув кататися на каруселях). Можливо, відпустка, хоч і недовга, але на самоті, приведе до того, що ви, нарешті, сядете писати ту саму книгу або додумаєте ідею стартапу. Невелика перерва на самоті в підсумку може привести до великого життєвого поступу.

Бажання
Всі люди, які живуть не самі, а навіть з дуже улюбленими членами сім’ї, змушені постійно йти на компроміси. Кожен день ви напевно робите десятки речей, які взагалі-то робити не любите. Причому ви вже так до цього звикли, що вам і в голову не приходить, що взагалі-то може бути інакше. Проведіть тиждень на одинці, робіть тільки те, що вам хочеться і, що набагато важливіше, не робіть нічого такого, чого вам робити не хочеться.
Після такої перепочинку вам набагато простіше буде повернутися назад в улюблену родину і дрібні побутові прохання перестануть вас дратувати.

Читайте також: 7 жіночих рис, які зводять чоловіка з розуму

Страхи
Сучасне суспільство вимагає від чоловіка стільки ж безглуздих речей, що і від жінки. Справжній чоловік повинен бути сильним, він не повинен показувати (а може, навіть і переживати) емоцій, він нічого не боїться, і взагалі він не чоловік, а супер-герой. За всіма цими вимогами ми забуваємо, що чоловік взагалі-то теж людина. Він теж відчуває емоції і навіть, ви не повірите, чогось боїться.

Життя в напрузі від необхідності постійно відповідати цьому недосяжному образу робить чоловіків нещасними. Відпустка наодинці з собою, коли нікого не потрібно захищати і ні перед ким не потрібно бути сильним, допоможе вам розібратися з собою, з власними страхами і просто-напросто допоможе чоловікові перевести дух.

Інші переваги
Шведські вчені провели дуже масштабне дослідження динаміки популярності антидепресантів серед схильних до зневіри співгромадян і випадково виявили, що в період відпусток продажі антидепресантів різко падають.

Стали копатися далі і з’ясували, що варто чоловікові з’їздити у відпустку самому, він повертається звідти не тільки більш здоровим, а й більш продуктивним. Ефективність його роботи, а також загальна кількість правильних рішень, в порівнянні в неправильними різко зростає.

Чоловік, якому хоча б раз на рік вдалося відпочити одному, протягом цього року буде хворіти застудою не більш, ніж один раз. Такі чоловіки навіть менше сваряться з дружинами і розводяться на 30% рідше.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram