Ознаки того, що з тобою просто хочуть забути колишню

Відносини наших хлопців зі своїми колишніми – одна з головних наших головних болів. Але що ще гірше, так це зрозуміти, що він використовує тебе, щоб забути її. Загалом, перевір його поведінку на предмет цих 9 ознак, щоб упевнитися в зворотному.

1. Він не може говорити про неї спокійно.
Сам факт, що він про неї згадує при тобі – вже тривожний знак. Але якщо він ще говорить про неї з емоціями – навіть негативними, – він точно ще не забув її.

2. Минуло вже кілька місяців, а він ще не познайомив тебе зі своєю сім’єю.
Може вони навіть не знають про твоє існування? Якщо коли дзвонить його мама, він навіть не згадує про тебе, можливо про тебе ніхто і не знає, і можливо він і не збирається бути з тобою в перспективі.

3. У вас немає романтики.
У вас більше фізична зв’язок, ніж емоційний? Це явна ознака, що його емоції десь в іншому місці. Якщо ви в більшості тільки займаєтеся sекsом, причому без особливих емоцій (хоч і пристрасним) з його боку, то він просто намагається забутися в тобі.

Читайте також: 7 речей, які жінка в жодному випадку не повинна пробачати чоловіку

4. Він не будує планів на майбутнє.
Він не повинен відразу ставати на одне коліно і робити пропозицію, але з його розмов ти повинна розуміти, що він не збирається порвати з тобою вже на наступному тижні. Може це плани на наступний місяць або на вашу відпустку.

5. Він занадто квапить відносини.
Ви тільки почали зустрічатися, а він уже пропонує з’їхатися? Він постійно пише тобі і хоче бачитися щодня? Це, звичайно, непогано, але можливо не щиро. Він не міг по-справжньому закохатися в тебе, якщо ви ще мало знайомі. Може він просто намагається переконати сам себе, що він щасливий. Не осідай з тим, хто примушує себе любити тебе, може навіть на зло колишній.

6. Ти відчуваєш, що він порівнює тебе з колишньою.
Може він не говорить про це вголос, але ти це відчуваєш. Може ти робиш те, що вона не робила б, може він навіть радить тобі щось з посиланням на неї – або ти знаєш, що вона займається тим же. Якщо ти відчуваєш, що він намагається перетворити тебе в неї, це тому що так і є.

7. Його друзі здивовані, що він зустрічається.
Якщо його друзі сумніваються в ваших стосунках, це тому що вони знають те, чого не знаєш ти. Може тільки вчора він бідкався їм за своєю колишньою, а сьогодні вже привів тебе.

8. У нього було важке розтавання.
Це вона кинула його? Вони зустрічалися багато років? Якщо пройшло всього кілька тижнів і навіть місяців, і він каже, що вже забув її – це навряд чи буде правдою.

9. Він плутає тебе з нею.
Мабуть, він занадто багато думає про неї, що забуває, що поруч з ним ти. Може він плутає якісь деталі: наприклад, що ти любиш не каву з молоком, як вона, а зелений чай, що віддаєш перевагу фіолетовому кольору, а не як її улюблений рожевий.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram