Пам’ятайте: немає ідеальної дружини, ідеального чоловіка чи ідеального подружжя

Досвідчений консультант з подружніх стосунків Норман Райт пропонує випробувані поради, як повернути романтику і радість до подружнього життя та утримати їх. Пише dc.lviv.ua

Виконуйте роль і вчителя, і учня у своєму подружжі. У повноцінному подружжі чоловік і дружина навчають одне одного і вчаться одне в одного. 

Не змагайтесь зі своєю дружиною – будьте її другом. Бажаючи їй успіху та з ентузіазмом ставтеся до її досягнень. Хваліться нею!

Часто моліться разом. «Тільки якщо чоловік і дружина молитимуться разом перед Богом, вони зможуть знайти таємницю істинної гармонії: що відмінності в уподобаннях тільки збагачують їхню оселю, а не загрожують їй».

Читайте також: Надихаючі цитати для жінок, які стануть музою для кожної з нас

Пам’ятайте: немає ідеальної дружини, ідеального чоловіка чи ідеального подружжя.

Мовчання не завжди золото, особливо між чоловіком і дружиною. Спитайте дружину, коли в неї з’явиться час для розмови.

Зрозумійте, що іноді ваша любов до дружини буде рішенням, а не сильним почуттям. Це свідчить про зрілу, тривалу любов. Про любов аґапе.

Фантазії в подружжі не шкідливі, поки в уяві чоловіка постають образи його дружини. Фантазуйте про свою дружину!

Коли ви любите свою дружину, то сприймайте її почуття і погляди серйозно, навіть якщо вони відрізняються від ваших власних. Якщо ви не погоджуєтеся, скажіть їй: «Я маю іншу думку. Але мабуть, можу чогось навчитись в тебе». І не лукавте!

Футбольна команда не припиняє тренувань після перемоги в одному матчі. Те, що ви здобули перемогу і жінка погодилася стати вашою дружиною, не означає, що не треба змагатися за неї після шлюбу.

Лекції призначені для університетської авдиторії, а не для дому. Жеpтовна любов не вимагає; вона шанобливо просить.

 Правдива любов до дружини несумісна з ревністю, заздрістю і зневагою. Такі почуття тільки відштовхують її від вас, не прихиляють до себе.

Визнайте, що висловлювати свій гнів не доконче погано; усе залежить від того, як висловлювати свій гнів.

Чи відчуває ваша дружина турботу й опіку, коли ви обоє вдома? Запитайте її про це.

 Запитайте свою дружину: «Що ти хотіла б робити через п’ять років? Через десять років? Як я можу допомогти тобі досягти цього?»

Полагоджуйте проблеми у своєму подружжі, як тільки вони з’являються. «Гармонія в подружжі справді існує, коли між обома немає нерозв’язаних проблем і кривди?»

 Докір у подружжі може встановити відповідальність, але він аж ніяк не викличе примирення.

Пошук вини глибоко ранить дружину. Щира похвала, слово «дякую» і невинні дотори леліють її.

Не припиняй говорити своїй дружині компліменти. Завжди шукайте щось таке, що їй приємно буде почути. Вона потребує принаймні одного компліменту на день!

(Поради взято з книги “Як по-справжньому любити свою дружину”, автор Г. Норман Райт, видавництво “Свідчадо-2008”)

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram