Перелік продуктів, які не рекомендовано вживати перед сном

Продукти, які не можна їсти перед сном: перелік.За матеріалами:Телеканал новини “24”

Річ у тім, що деяка їжа може погіршити якість відпочинку та призвести до кислотного рефлексу й інших розладів травлення.

Інколи буває відчуття голоду пізно ввечері і хочеться щось перекусити. Але варто пам’ятати, що є кілька страв та напоїв, яких краще уникати до ранку.

Зі слів дієтологів, легкий перекус навіть після півночі ще нікому суттєво не зашкодив. Але варто пам’ятати про фігуру і те, що шлунок замість відпочити цілу ніч працюватиме, перетравлюючи їжу, передає 4mama.

Читайте також:Як деякі батьки своїми ж руками роблять дітей Неслухняними? 7 найпоширеніших помилок матерів і татусів

Але якщо без перекусу ніяк, важливо уникати цих продуктів.

1. Вживання aлкoгoлю перед сном викликає занепокоєння, сон стає більш переривчастим. Як результат вранці – темні кола під очима, нездоровий колір обличчя і втома протягом дня.

2. Фрукти містять багато цукру, який швидко підвищує рівень глюкози у крові, відповідно, дає багато енергії. Тож Вам буде важко заснути. Особливо важливо уникати яблук, груш, бананів, вишень, слив, винограду та кавунів.

3. Те ж саме стосується солодощів і чипсів. Вони загалом дуже шкідливі, але через високу калорійність дають чималу порцію енергії, яка теж заважатиме спати.

4. Овочі, зокрема, кольорова капуста, китайська капуста, шпинат та помідори містять нерозчинні волокна, тож вони на тривалий час залишаються у кишечнику. А це може викликати метеоризм, що заважатиме спати.

5. Газована вода і напої спричиняють булькання та дискомфорт у шлунку.

6. Червоне м’ясо довго перетравлюється, викликаючи відчуття важкості. Тож його краще вживати хоча б за 4 години до сну.

7. Макаронні вироби містять багато вуглеводів, які під час сну перетворюються у жир. Тож і фігура постраждає і шлунок мучитиметься, перетравлюючи смачну лазанью чи пасту.