Перевірка на “вшивость” після якої одразу кличуть заміж: жінкам на замітку

Трyси, звичайнісінькі, як можна більш загиджені, потрібно запропонувати випрати обраниці. Якщо випере – нормальна баба, придатна. А якщо відмовиться – сeкc-онли, вибачте.

Раніше чула такий же прикол, тільки з картоплею. Мовляв, погодиться дама замість ресторану картоплю садити/збирати – придатна. А ні – утриманка і недотепа. Хтось потенційну обраницю змушує мити гору посуду, хтось мити підлогу. Коротше – принцип зрозумілий. Перевірити, чи готова баба до брудної і неприємної роботи, або хоче тільки отримувати “пряники”, і біжить від труднощів.

З одного боку, ніби як, і вірно все. Ну, справді, якщо вже вирішив одружитися, хочеться знати, що людина за тебе і в вогонь, і в воду. З іншого боку, весь час мене якийсь черв’ячок підточував, що, мовляв, не повинно бути так. Розповім, як я це бачу. Але спочатку – невеликий ліричний відступ.

У теорії, ми всі абсолютно вільні. Крім ув’язнених, хіба що. Ми можемо, за своїм бажанням, відправитися в будь-яку точку світу. Але скільки людей дійсно використовують цю можливість?

Читайте також: Чоловік думає, що дружина йому зраджує і просить допомоги у доньки. Оце так допоміг сусіду

Більшість з нас обмежені невидимими рамками навіть в свободі переміщення, не кажучи вже про щось більше. Просторовими – адже для доступу до деяких місця доведеться подолати моря і океани, тимчасовими – ми намагаємося відвідувати місця ближче до свого дому, де нас чекають рідні та близькі, майновими – не в усі місця, врешті-решт, пускають безкоштовно!

Таким чином, середня людина, кожен день знає, що робить вибір, насправді крутиться в межах своїх рамок, переміщаючись по марштрут робота-дім-магазин-робота. Іноді в цю схему вписується кіно, або фітнес-клуб, або торговий центр, або ресторан, але суть не змінюється.

Якщо ось, наприклад, свобода волі. Людина має право робити все, що йому заманеться, але в рамках своїх посадових і подружніх обов’язків. Хочеш, як то кажуть, друкуй акти списання, а хочеш – друкуй акти списання. Хочеш – займайся сeкcом з дружиною, а хочеш – з дружиною. Прекрасний вибір.

Або ось бомж. Теоретично – вільний, як вітер. Може робити що завгодно і де завгодно. Практично – обмежений майновими рамками, своєю згубною пристрастю до алкоголю і своїм тлінним тілом, яке заснуло в кущах, а вранці зажадає похмелитися. Вибір нескінченний, але, по-суті, вибору немає.

Давайте трохи ускладнимо. Візьмемо соціальні норми. Теоретично можна написати в кампари в нічному клубі, а на практиці рідко, хто це здійснює – сcикотно. Теоретично я можу ходити в екстремальному мiні, але не буду – вважаю, що стeгна у мене для цього завеликі. Теоретично я можу носити це чoртове мiні. Фактично я в полоні своїх уявлень про красу і моду.

Продовжуємо міркувати. У стосунках з іншими людьми ми теж знаходимося в рамках наявних у нас стереотипів, уявлень про світ, і т.д. Ми бачимо тільки те, що здатні побачити, спілкуємося тільки з тими, кого внутрішньо готові прийняти.

Якщо людина вважає, що навколо нього одні халявщиці і мeрзенні пoвії, то його зір робиться тунельним, і він вихоплює з дійсності шматок, вписується в його уявлення про життя, а всі інші відомості ігнорує.

З цього випливає, що для успішного шлюбу потрібно поєднання двох факторів – не тільки наявність відповідних партнерів, але і наявність у них обох правильних установок. Вони обидва повинні позитивно оцінювати свою близькість, можливий шлюб, і т.д.

– Бінго! – скажуть деякі з вас! – Адже саме це мужик і намагається перевірити своїм брудними, пардон, трyсами! Її правильні установки!

А що насправді? А насправді виходить, що мужик нічого толком не перевіряє – дівчина може вчинити по-різному. Нормальною реакцією буде просто образитися і піти. Так що з практичної точки зору він може знайти мінімум веселощів, а максимум – дівчину, у якої проблеми з самооцінкою.

Важливо інше. При цьому чоловік демонструє дівчині свої негативні установки по відношенню до сім’ї та шлюбу.

Це він – сумнівається. Це він хоче вивести корисливих шкур на чисту воду!

Він уже загнаний в систему рамок, де всі баби потребують перевірки. А це не є гуд! Він і далі буде знаходити різні приводи для занепокоєння. Рано чи пізно він знайде підтвердження того, що всі баби – корисливі стeрви.

І в цілому ця перевірка дійсно хороша. Вона однозначно показує, за кого заміж йти не треба!

Автор – Морена Морана

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram