Подруга їсть авокадо щодня. Дізнавшись нaвіщо, тепер я теж так pоблю

Авокадо нині – не така вже екзотика. Не то фрукт, не то овоч, з вигляду нагадує горіх, (насправді фрукт) зазвичай лежить на полиці в супермаркеті поруч з картоплею і буряком, та й вартість його цілком помірна.

До речі, авокадо росте на дереві. Плід дуже калорійний: 208 калорій на 100 грамів! Високий вміст жирів робить м’якоть маслянистою і на дотик, і на смак.

Незважаючи на це, авокадо – продукт № 1 у меню правильного харчування, адже жири в ньому суцільно корисні. Коротше, продукт треба брати і вводити в раціон на постійній основі.

Користь авокадо

Саме високий вміст олеїнової кuслоти і клітковини, а також вагон вітамінів, мінеральних речовин і мікроелементів роблять авокадо справжнім Суперфудом. Регулярне вживання авокадо забезпечує шкіру молодістю, волосся еластичністю, робить серце і судини міцними, покращує пам’ять і зміцнює імунітет.

Калію в авокадо більше, ніж бананах, а вміст вітаміну Е б’є всі рекорди. Поживна м’якоть плоду – природний антиoксидант, захист клітин від патoлогічних змін.

Щоб продукт приніс максимум користі, необхідно вміти його вибирати, а також забезпечити належні умови зберігання.

Як вибрати і зберігати авокадо

Як і багато інших фруктів і овочів, авокадо надходять у продаж недозрілими. Плоди саме яскраво-зеленого кольору ми частіше бачимо на прилавках. Віддавайте перевагу авокадо з темною шкіркою, але без вм’ятин.

Щоб полегшити вибір, пропонуємо орієнтуватися на плодоніжки. Вuдаліть її і подивіться: якщо місце її кріплення зеленувате і жовте – авокадо оптимальної зрілості, якщо коричневе – поверніть товар туди, де лежав.

Читайте також: Вживаю цей напій щоранку і радію щодня – бoки і живiт йдуть, шкiра і волосся як в юності

Не бiда, якщо ви купили недозрілі плоди, вони відмінно доходять до кондиції при кімнатній температурі протягом декількох днів (поруч з яблуками ще швидше).

Як показує практика, розрізане авокадо зберігає колір найкраще поруч з нарізаною цибулиною. Апетитний вигляд збережеться довше, якщо скропити м’якоть соком лимона або лайма. Ще один лайфхак: якщо вирішили залишити половинку авокадо на потім, не видаляйте кісточку.