Потягуватися за столом небезпечно для певних категорій!

Нас всюди оточують різні прикмети і забобони. Одних ми беззаперечно дотримуємось, інші просто ігноруємо. Наприклад, навряд чи хтось особливо замислювався, чому не можна потягатися за столом? Ті, хто чітко дотримується правил етикету, елементарно не дозволить собі такої слабкості, посилаючись на те, що через подібні дії можна когось ненавмисно зачепити, або впустити посуд з їжею, чи просто здивувати поруч сидячих.

Однак, якщо копнути вглиб самої суті цієї прикмети, то виявляється, що деяким протипоказано потягатись, сидячи за столом. До такої категорії належать молоді дівчата, які мріють у майбутньому пов’язати свою долю з гідним юнаком. Так от, якщо особи прекрасної стaті будуть частенько потягатись вранці за столом, велика ймовірність, що вони так і не знайдуть собі кавалера та залишаться в старих дівах.

Так само, згідно з давніми забобонами, небажано потягатись за столом, якщо біля вас сидить більш доросла зріла особистість. Потягуючись, ви віддаєте їй свою енергію, а стіл в даному випадку служить площиною, яка цю енергію у вас забирає.

Потягатись за столом, на якому стоїть стакан води небажано одруженим чоловікам. Нібито подібними діями, вони притягують у будинок суперника.

Читайте також: Цікаво знати: чому сивіє волосся?

За письмовим столом не можна потягатися через те, що від вас можуть піти всі знання. Ті, хто скептично ставиться до прикмет, може і ці роз’яснення проігнорувати, а той, хто слідує забобонам, перш ніж потягнутися за столом, повинен перевірити, чи не відноситься він до вище перерахованих категорій.

Джерело.