Про Чоловіків. Краще й не скажеш!

Абсолютна більшість чоловіків в своїх блогах, в коментарях на форумах, пишуть, що жінкам потрібні гроші, що вони – меркантильні і розважливі …

Тільки ось, що скажу я вам, чоловіки, з досвіду свого та своїх подружок: ці ж 80% на побачення не принесуть дівчині квітів, не зводять її не те щоб в ресторан, а хоча б в дешеве кафе.

Анечка, моя манікюрниця, розповідала, як один інтернетівський знайомий запросив її на побачення. Аня була з роботи – в спідниці, на підборах, в капронових колготках, стильній курточці. Була осінь. Ви думаєте, він запропонував їй хоч посидіти в кафе? Ні! Він 4 години водив її по холоду на шпильках по парку з убитим асфальтом. До кінця побачення вона була промерзла наскрізь, як бурулька.

Чотири години розпускав перед нею хвіст – який він насправді класний і як йому потрібні високі стосунки! Про що ви, чоловіки, говорите, якщо багато хто з вас бажання дівчини випити чашку кави вже вважають меркантильністю? І абсолютна більшість чоловіків, приходячи до дівчини в гості, будуть, в кращому випадку, з 1 трояндою або дешевої шоколадкою. Мало хто подумає про те, що вона собі голову зламала над тим, що приготувати на вечерю.

А ну-ка розкажіть мені, розкажіть, хто з вас хоче бачити поруч із собою недоглянуту дівку з відрослим корінням волосся, що лущиться шкірою, облізлими нігтями, в дешевих китайських джинсах, гумових шльопанцях і бавовняних трусах ?! Так ні ж, ви бажаєте гарненьких, доглянутих, красиво одягнених феечек. При тому, що абсолютна більшість з вас виглядають досить стрьомно і недоглянуто!

Ви вважаєте, що жінки нічого не вкладають. А ви хоч розумієте, скільки коштує жінці бути красивою ?!

Чи замислювалися про те, скільки коштує нормальна білизна? Я навіть не заїкаюся про шикарну, просто красиву! Ви коли-небудь дивилися ціни на косметику? Скільки коштує пристойна туш, пудра, флакон парфум? Тіні? Помада? Прикраси? Ви кричите про те, що жінки меркантильні, але жодному не прийшло в голову, що вони вже вклали в свою красу стільки, що вам і не снилося!

Поцікавтеся, скільки коштує в салоні пофарбувати волосся? Ви очманієте. А манікюр? Педикюр? Косметолог? Ви знаєте, скільки коштує хороший крем, від якого шкіра така гладенька? А шампунь, від якого волосся блищить?

І НЕ ГОВОРІТЬ, ЩО ВАМ НЕ ВАЖЛИВО, ЯК ВОНА ВИГЛЯДАЄ – ЦЕ БРЕХНЯ!

Так ось з чого раптом вона, яка вклала в себе стільки грошей і сил, повинна дарувати себе якомусь невдасі, не здатному навіть в кіно її відвести? А багато хто з вас здатні прогодувати сім’ю? Щоб вона могла спокійно сидіти вдома, виношуючи ВАШУ дитину, і не померти з голоду?

Ні, це не меркантильність! Це нормальний інстинкт – оцінювати чоловіка по його можливостям. Зрештою, основна функція чоловіка – добувати і вміти захистити, бути сильним.

А ви це заслужили?

Читайте також: Тільки матері не повернеш…

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram