Про що кажуть квадратики на зубній пасті. Пoвинeн знaти кoжeн

Найкраща зубна паста повинна не тільки відмінно зчищати наліт з зубів, вибілювати їх і дезінфікувати. Вона повинна бути безпечною! Як виявилося, склад товару, яким користуються зараз всі без винятку, залишає бажати кращого … Придивись до маркування на тюбику улюбленого засобу гігієни!

Подивившись на те, якого кольору квадратик на тюбику, можна визначити особливості складу пасти.

Зелений квадратик говорить про те, що паста складається практично повністю з натуральних інгредієнтів. До речі, такі квадратики можна помітити і на тюбиках з іншою косметикою!

Читайте також: У кожного своя роль. За пів року відносин втратила повагу до нього і до себе також

Синій квадратик свідчить про те, що в пасті містяться як натуральні, так і хімічні компоненти.
Червоний квадратик на тюбику вказує на наявність невеликої кількості небезпечних хімікатів: таку пасту ні в якому разі не можна ковтати!

Чорний квадратик є найнебезпечнішим знаком. Шкідливі зубні пасти практично повністю складаються з хімікатів і відзначені таким значком на тюбику!
Таке маркування виробники використовують вже дуже давно! Особливо важливо перевірити дитячу зубну пасту, адже дітки так часто ковтають її під час чищення зубів …

Обирай тільки натуральну продукцію! Ніхто не знає, до чого в майбутньому призведе бездумне використання небезпечної хімії в побуті.

Пральні порошки, миючі засоби, зубна паста: все це повинно бути по можливості натуральним. Уже зараз є дослідження, які підтверджують, що подібні товари загального вжитку є частою причиною алергії у дітей і дорослих, астматичних нападів, шкірних захворювань різного роду.

Джерело