Про що мовчать акушерки: вони справді бачили ВСЕ (фото)

Кожен день ці жінки допомагають з’явитися на світ сотням новим людям, але ми недозволено мало знаємо про їхню роботу. Ось 20 фактів, які змусять тебе поглянути на них по-новому.

Дратує, коли люди думають, що ти тільки тримаєш породіллю за руку і все

Безумовно, ми підтримуємо і підбадьоруємо жінок під час пологів, але крім того, не забувайте, що у нас є медична освіта! Ми ставимо крапельниці, контролюємо епідуріальну анестезію, робимо уколи інсуліну, беремо кров на аналіз і – ТАК! – зашиваємо шкіру в самих- і*мних місцях.

Неможливо перестати дивуватися

Просто взяти новонародженого на руки – це захоплює дух. Неважливо, наскільки довгим, противним, стресовим був день – поява дитини на світ завжди вражає. Допомагати дитині прийти в цей світ – що може бути більш  чарівне?

Бачити, як людина стає батьком, – неймовірно. Помічаєш, як всі рухи і жести пом’якшуються, стають зовсім іншими. В одну мить напруга змінюється нескінченним щастям. Це фантастика.

Ми живемо заради цього погляду

Саме цього: повного цікавості погляду жінки, коли вона дивиться на свою дитину перший раз в житті. Це те, що наповнює все навколо здоровим глуздом і, чесно кажучи, то, чому ми самі не боїмося народжувати дітей. Ми бачимо, що відчувають жінки – нескінченну радість і неймовірну любов – коли беруть на руки свою дитину, і хочемо теж пережити це.

Колосальне почуття відповідальності лякає
Особливо страшно, коли приймаєш пологи вперше. Раптом усвідомлюєш, що тримаєш в руках життя, здоров’я і щастя . І всі тренувальні заняття в світі не можуть передати цього почуття.

Ми думаємо, що всі діти гарні

Коли ви питаєте “правда він гарний?” І ми відповідаємо, що так, поза сумнівом, ми правда так вважаємо. У наших очах всі діти дійсно красиві. Ми знаємо, що діти бувають найрізноманітніші, і ми бачили самих різних дітей.

І ми няньчимося з ними, коли можемо

У нас не завжди вистачає на це часу, але коли новоспечена мати пропонує тобі потримати новонародженого малюка – як встояти? І улюблена частина нашої роботи – потайки нюхати новонароджених, вони пахнуть просто чудово. От би робили ароматизатори для машин з таким запахом!

На нас кричать…

Матусі в пологах кричать, постійно нас кличуть, щось просять, але це нормально. Набагато гірше буває, коли жінки і їх партнери стають агресивними і починають битися, що трапляється набагато частіше, ніж ви думаєте.

У вас з’являються глибокі щирі відносини з людьми за дуже короткий час
Спочатку ти бачиш людей, коли їм погано, а потім бачиш їх, коли їм добре. Незважаючи на те, що ми збиваємось з ніг, намагаючись допомогти відразу багатьом жінкам, ми раді бути частиною такого важливого дня їх життя.

Народження недоношених дітей – особливий випадок

Ми проводимо величезну кількість часу, заспокоюючи засмучених мам. Найчастіше у недоношених дітей відмінні перспективи, і стрес навряд чи допоможе матері впоратися з пологами і зробити все від неї залежне. Ми намагаємося допомогти їм налаштуватися на краще.

Найбільше ми зайняті восени
Різдво і Новий рік призводять до сплеску народжуваності приблизно у вересні, так що ми просто вибиваємося з сил! )

Іноді нам доводиться забирати дітей відразу після народження

На жаль, не всі жінки готові або хочуть стати матір’ю. Іноді жінки народжують у в’язниці, іноді відмовляються від дитини ще до його народження. А іноді, особливо якщо жінка приймала наркотики і інші сильнодіючі речовини, дитині терміново потрібна допомога, навіть якщо він виглядає цілком здоровим.

Наші чергування дуже довгі і рідко закінчуються вчасно

У нас 9 і 12-годинні робочі дні при змінному графіку, що означає відсутність гарантії вихідного при необхідності. До того ж ми часто працюємо понаднормово, тому що доводиться робити багато паперової роботи – вона ніколи не закінчується.

У нашій роботі майже немає перерв

Зазвичай у нас немає часу на обід, а часто ми не встигаємо навіть водички попити, присісти довше ніж на 5 хвилин. 5 хвилин – це вже справжня удача! Так що нас завжди болять ноги.

Вагітність не завжди закінчується добре
Трапляється всяке. І ми завжди готові прийти на допомогу малюкам, які, народившись, не подають ознак життя, ми миємо їх, одягаємо, підтримуємо батьків як можемо. Намагаємося допомогти пережити цю трагедію.

Ми багато плачемо
Іноді це сльози радості, іноді сльози втоми, іноді сльози хвилювання, печалі. Ніхто не говорив, що бути акушеркою легко, але більшість з нас не підозрювали, що це настільки важко.

Часто ми можемо дати дуже небагато
Допомога породіллі – глибоко емоційний процес, який досить сильно вимотує, і іноді до кінця чергування ти просто валишся з ніг і відчуваєш, що не можеш дати жінці практично нічого, крім базової підтримки.

Але ми нічого не можемо з собою вдіяти – і кожен раз повертаємося на роботу

Ми б злукавили, якби сказали, що ніколи не думаємо про те, щоб кинути все і піти у відставку, особливо після жорстких чергувань. Але більшість з нас нікуди не дінеться. Ми занадто нудьгуємо по тому самому погляду.

Читайте також: Вона народила на 5-му місяці вагітності. Фотографії малюка вразили всіх! (фото)

 

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram