“Простачка” чи “стeрво”: чому зі “складними” жінками одружуватися краще

Якщо ви хочете стати краще, розширюєте горизонти своїх думок та власних можливостей, краще одружуватися з “складною” дівчиною. Ось як визначити, що ви знайшли саме ту людину.

Коли люди вибирають, з ким жити, то піклуються, в основному, про те, щоб у людини не було недоліків, з якими не можна примиритися. І роблять велику помилуку.

Всі знають, як це – жити з дівчиною, котра просто пливе по течії. Вона не злиться і не кидає вам викликів. Вона не критикує вас. Вона тільки киває і сміється. І з нею завжди комфортно. Вона мила і добродушна. І дозволяє йому робити все, що хоче.

З дівчатами «іншого типу» звичайно набагато складніше. Вони не радуються тому, що мають, а хочуть мати те, чого заслужили. Вони будуть жадати більшого від вас. Іноді вони можуть сперечатися з вами в непідходящому моменті – але все тому, що вони пристрасні і турботливі. А ще – емоційні.

Читайте також: Маю трьох коханців і не каюсь: чоловік б’є, донька прикриває

Безпристрасний і безініціативний чоловік, вибере перший варіант. Він не готовий працювати над чим-небудь, включаючи власні відносини. Він не хоче, щоб з ним сперечалися. Закінчується все звичайно тим, що відносини перетворюються в рутину і в’яжуть. А люди живуть одне з одним тільки тому, що “вже звикли”, або їм “важко поділити майно”, або “заради дітей”.

Але справжній мужик знає, що дівчинка зі складним характером – найкращий вибір. Часами жити з нею буває важко, але це тільки тому, що вона завжди прагне до кращого. Якщо чоловік це визнає, то з часом його відносини з такою жінкою стануть міцнішими і здоровішими.

От з такою дівчиною вам варто одружитися. Вам може здаватися, що у неї абсолютно нестабільний характер, але ви не готові залишити її. Ця дівчинка ніколи не заспокоюється. Життя з нею найчастіше буде “солодким”, але вона змусить вас бажати більшого.

Дівчата з складним характером звичайно творчі та емоційні. Їх часто називають “божевільними” або “стервами”. Або «божевільними стервами». Але ніхто не буде вас любити більше, ніж ця “стерва”.

Ніхто інший не заставить вас рухатися назустріч своїм мріям. З «складною» дівчиною ви зможете вести глибокі філософські розмови. Вона буде корегувати ваші ідеї та переконання. І нехай з нею ніколи не буде легко, зато з нею ніколи не буде нудно.

У «простої» звичайно і «простий» розуму. Життя з нею буде спокійним і гладким. Вона завжди буде згодна з вами. Але в такому випадку – яка саме істинна цінність вашого партнера?

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram