Простий метод лікування потрісканих п’ят

Одна із важливих складових краси, це красиві ноги, а також, як ми знаємо, інколи саме підошви ніг можуть спричинити безліч проблем, особливо, коли вони тріскають. І чоловіки і жінки стpaждають від цієї проблеми, але жінки більше турбуються про це, оскільки, вони носять відкрите взуття, а також підбори. Щоб нога красиво виглядала у такому взутті, звичайно, важливо, щоб вона була здоровою.

Ось простий метод, котрий допоможе вилікувати потріскані п’яти. Це домашній засіб, який можна легко приготувати самому вдома. Він не потребує багато грошей, а результати просто шикарні.

Перший крок: лікування гарячою водою

Візьміть контейнер і налийте в нього води. Додайте туди 2 столових ложки соди і 2 столових ложки солі. Добре все змішайте і опустіть ноги на 15 хвилин. Потім, за допомогою пемзи, очистьте підошви ніг. Висушіть за допомогою рушника.

Другий крок: масаж

У контейнер влийте 2 столових ложки олії і 1 столову ложку цукру. Опустіть ноги і масажуйте їх цією сумішшю. Далі змийте суміш великою кількістю води.

Читайте також: Цілюща мазь з господарського мила від різних проблем

Третій крок: зволожуючий крем

Візьміть залізний контейнер і покладіть туди 2 столові ложки олії і шматок свічки. Розтопіть всі інгредієнти на вогні, поки маса не стане однорідною. Коли субстанція охолоне, нанесіть її на підошви ніг, а зверху одягніть носки. Робити цю процедуру потрібно перед сном. Якщо використовувати цей домашній спосіб, ви швидко отримаєте красиву шкіру і здорові підошви.

Джерело.