Простий рецепт з насіння соняшника, щоб очистити судини і тoвсту кuшку

Серце – один з найважливіших органів в організмі людини. Його потрібно захищати щодня і ставитися до нього з великою турботою і обережністю.

Ми часто навіть не підозрюємо, що забиваємо наші артерії і кровоносні судини. Джерело.

Незважаючи на те, що кожному потрібно знати про небезпеки, які дійсно загрожують нашому здоров’ю, ви повинні почути про дуже простий і дуже ефективний засіб, що використовується ще з давніх часів.

Щоб приготувати цей чарівний засіб, вам знадобляться тільки сире насіння соняшнику і проста вода.

Його насіння містять багато вітамінів, особливо B1 і E і мінеральних речовин. Насіння соняшнику (як і фісташки) містить близько 270 міліграмів фитостеринів на 100 грам.

Це з’єднання, які зустрічаються в багатьох рослинах. Їх хімічна структура дуже схожа на холестерин. Однак якщо ви вживаєте достатню кількість цього мікроелемента, ви знизите кількість холестерину в кpові.

Крім того, вони зміцнюють імунну систему. Завдяки всім елементам, які можна знайти в насінні, ми можемо зміцнити серцево-судинну систему і поліпшити роботу щитовидної залози.

Для приготування лікувальної суміші з води і насіння потрібна невелика гуртка сирих насіннячок і півлітра води.

Закип’ятіть воду і залийте нею насіння. Залиште суміш на 2 години, закривши її кришкою.

Через 2 години злийте рідину і помістіть її в пляшку темного кольору. Щоб насолодитися усіма позитивними ефектами цього чаю (насправді, виходить щось дійсно схоже на чай), пийте його щоранку до їжі.

Ви можете споживати його, якщо у вас проблеми з кpовообігом, хронічна втома, проблеми з судинами або ви стpаждаєте від синдрому неспокійних ніг.

Насіння соняшнику також підходять для лікування остeoпорозу.

Читайте також: Секретний рецепт: П’ю щоранку, боки і живіт йдуть, шкіра і волосся як в молодості

Воно містить багато кальцію, магнію, фосфору. Завдяки цій комбінації мінералів ви зміцните не тільки здоров’я органів, а й кісток. Вітамін Е, з іншого боку, може полегшити біль в суглобах.

Як відомо, магній є хорошим союзником здорової нервової системи. Ось чому при нервозності рекомендується вживати насіння соняшника.

Насіння також зміцнить ваше волосся і додасть йому блиску, а вітамін Е позитивно вплине на вашу шкіру, захистить її від впливу ультрафіолетових променів і врятує від ранніх зморшок.