«Приховане життя» Володимира Локотко, чоловіка Ольги Фреймут

Не так давно стало відомо, хто ж є батьком другої дитини Ольги Фреймут, і ним виявився вищезгаданий Володимир Локотко, відомий як продюсер Нового Каналу. Це досить несподівано, адже Ольга зараз не працює на Новому Каналі, а співпрацює з каналом, яким є головним конкурентом Нового, а саме з 1+1

Володимир народився 21 листопада 1976. Народився він в Усть-Каменогорську, Казахстан.

Отримав прекрасну освіту – в одному з Московських університетів за спеціальністю “міжнародна економічна статистика”. Також закінчив Московську школу економіки і школу Останкіно.

У травні 2012 року був призначений на відповідальну посаду генерального директора Нового Каналу. До цього працював над проектами таких компаній як Газпром Медіа і EastOne.

8 травня 2016 року Володимир став батьком хлопчика на ім’я Валерій (мати – Ольга Фреймут).

Про те, чи була сім’я у Володимира до Ольги – невідомо.

“Ми щасливі разом. Телебачення конкуренте, але я рада, що любов об’єднує”, – написала свого часу  Оля в Facebook.

– З чого почалася ваша робота в Україні?

– Приїхав працювати в компанію East One – це інвестиційно-консалтингова компанія, яка була заснована Віктором Пінчуком. Мені надійшла ринкова пропозиція, я її прийняв.

Чому? Ви, все-таки, закінчили московський університет (МЕСІ), працювали в «Газпром Медіа».

– Тоді мені здавалося, що Москва на кілька кроків випереджає країни СНД, зокрема, Україну, і роботу в Києві я розцінив як можливість зробити кар’єру.

– Ну а в телевізійну сферу ви як потрапили?

– Ну, я ж не відразу потрапив на телебачення. У компанії East One, я працював на позиції куратора: рекламні агентства, радіостанції, друковані ЗМІ та, в тому числі, телеканали. Моя робота була, скоріше, пов’язана зі стратегією, з бізнес-плануванням, з управлінням ризиками, інвестиціями. Індустрія, як така, не мала визначального значення в тій роботі, якою я займався.

– На «Новому каналі» ви теж стратег і менеджер?

– Ну, я ж генеральний директор. Звичайно.

 

Призначаючи на цю посаду, які завдання перед вами ставили?

– Дуже очевидні, як і перед кожним телевізійним менеджером. Зробити так, щоб глядачі дивилися цікавий програмний продукт, рекламодавці реалізовували за допомогою каналу свої маркетингові цілі, а акціонери отримували прибуток. Дуже просто.

Читайте також: Марія Яремчук шокувала татуюванням на всю спину (фото)

 

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram