Рання сивина: причини і лікування

Хоча сивина вважається ознакою мудрості і життєвого досвіду, її поява у молодих жінок і чоловіків приносить їм лише засмучення. У середньому сиве волосся з’являється у людей у ​​віці близько 40 років. Однак нерідко можна зустріти представників шановного віку, волосся яких не торкнулася сивина.

На противагу цьому зустрічається чимало і молодих людей, які дуже рано зіткнулися з цією проблемою. Особливо сумно, коли перше сиве волосся з’являються ще до 20 років. Є кілька причин, чому організм зменшує вироблення меланоцитів, що відповідають за колір волосся.

Рання сивина: причини.

Вагому роль у процесі посивіння грає генотип людини. Чим пізніше стали сивіти батьки, тим більше шансів у їхньої дитини на тривале життя без сивини. Крім цього володарі світлого волосся зберігають натуральний колір волосся набагато довше, ніж люди з темним волоссям.

Серед основних причин, що ведуть до посивіння, виділяються такі:

*вік людини, через що в організмі починаються незворотні зміни;
*проблеми в діяльності залоз внутрішньої секреції;
*дефіцит важливих вітамінів і мінералів;
*надмірні фізичні навантаження і робота в нічну зміну;
*емоційне напруження, часті стреси;
*тривале або часте перебування під прямими променями сонця.

Рання сивина: лікування.

Якщо сивина з’являється до 30 років, то радять звернутися за консультацією до лікаря-трихолога. Він допоможе виявити причини цього процесу і призначить курс лікування з метою його зупинки.

Читайте також:Позбавляємося від кутикули назавжди. І чому про це мовчать майстри манікюру!

Джерело.