Речі, про які небезпечно говорити своєму хлопцю або чоловіку

1. Все те, що ти думаєш про його колишню дівчину.
Може це дійсно був його поганий вибір, і він сам це знає, але краще не озвучувати йому свої думки з цього приводу. В його очах ти будеш виглядати або ревнивецею, або просто жалюгідною. Чоловіки в принципі не люблять, коли жінки погано говорять про інших жінок.

2. Що ти ненавидиш щось в собі.
У кожного є свої комплекси. Але коли ти акцентуєш увагу на тому, що ненавидиш якусь частину свого тіла, ти, по-перше, залучаєш його увагу до цього (може він і не помічав цього раніше?) і, по-друге, отруюєш себе негативними думками.

3. Що ти ненавидиш когось зі своїх колишніх.
Що б він тобі не зробив, не варто озвучувати свої плани помсти йому. Та й для тебе це має бути індикатором, тому що ненависть – це дуже сильне почуття, і навіть не протилежність любові. Твоєму хлопцю буде неприємно дізнатися, що ти ще думаєш про колишнього і навіть відчуваш до нього щось більше, ніж байдужість.

4. Що ти розумієш (або не розумієш), що його мама знайшла в його татові.
Критикувати його батьків, навіть якщо він сам це робить – недозволено в жодному разі. Так само як і хвалити, особливо натякаючи, що тобі сподобався його батько як чоловік. Це може породити у твого хлопця найнеприємніші фантазії.

Читайте також: Кара неминуча: Яка карма і наслідки чекають жінку за стосунки з одруженим

5. Що ти фліртуєш з начальником.
У нас багато подвійних стандартів про те, що прийнятно для чоловіків і жінок в стосунках. Чоловіків можуть виправдати практично за все, якщо він старається заради своєї сім’ї. Але жінка в жодному разі не може використовувати свою жіночність та сeксyальність, щоб просунутися по кар’єрних сходах. Так що свій стиль спілкування з начальником тримай при собі.

6. Що ти не любиш романтику.
Так, тобі можуть здаватися безглуздими особливі побачення на 14 лютого чи якісь романтичні жести. Але це поки що. Згодом дівчата схильні змінюватися, особливо бачачи, як все це відбувається у інших. Але якщо ти вже сказала йому, що тобі це не цікаво, то і далі не варто розраховувати на романтику.

7. Що ти смієшся над ним.
Наприклад, коли ти кілька разів говорила йому, що він розіллє молоко з пакету, і він таки його розливає. Якщо він не в найкращому настрої, то краще не сміятися вголос, або хоча б сказати, що «Я сміюся не над тобою, а над самою ситуацією».

8. Що тобі вже робили пропозицію.
Може ти хочеш похвалитися, наскільки ти бажана дівчина. Але якщо твій хлопець робить тобі пропозицію, про твій минулий досвід краще не згадувати. Адже він хоче бути для тебе особливим, а не черговим.

9. Що ти робила aбoрти.
Це дуже складна тема, яка викликає неоднозначну реакцію у жінок, не кажучи вже про чоловіків, що нa фізичному і психологічному рівнях не можуть зрозуміти, як це – зaвaгітнiти і виношувати в собі дитину. Причини абoртів можуть бути різні, але в будь-якому випадку потрібно добре подумати, перш ніж зізнаватися в цьому хлопцеві.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram