Речі які “крадуть” щастя з дому

Не секрет, що для кожної людини дім — її фортеця. І тому потрібно постійно стежити за тим, що і як відбувається в ньому.

Слід підтримувати хороший мікроклімат, адже всі емоції, що накопичилися за цілий день, ми приносимо у свій будинок. Причому це відбувається щоразу, коли ми повертаємося додому. Отже, і речі, які перебувають у домі, повинні нести тільки позитивну енергетику, тому корисно періодично робити генеральне прибирання.

На які ж речі слід звернути увагу найперше?

Старе взуття та одяг.

Щойно взуття пошкодилося (так, що не підлягає ремонту) або зносилося, його потрібно позбуватися. Те ж саме стосується й одягу. Не варто перетворювати будинок у склад старих поношених речей. Усе це притягує негативну енергію і навіть заважає змінам. Так, фахівці з фен-шуй вважають, що старі речі заважають жінкам позбавлятися… зайвих кілограмів і привносять у життя метушню та занепокоєння. Викидати все підряд, звичайно ж, не варто, а от провести «ревізію» в шафах ніколи не пізно.

Битий посуд.

Як показало опитування, такий уже менталітет українців — викидати надщерблений посуд шкода, а користуватися новим теж… шкода. Ми ставимо гарний посуд на полички в сервант, а щодня користуємося пошкодженим. І кожного дня дивуємося, чому зі здоров’ям проблеми й в особистому житті дивацтва якісь. Адже тріщини на посуді дають тріщини в долі. І це зовсім не містика. Тарілки символізують собою родину, затишок, достаток. І якщо посуд потріскав, ми підсвідомо налаштовуємо себе на невдачі. Не потрібно шкодувати сервізи й дорогі набори. Живемо один раз, а гарного посуду на всіх вистачить.

Рослини, які в`ються.

Зелені друзі в будинку — це добре. Але в жодному разі не ті, які в`ються . Такі рослини притягують до себе різні хвoроби. Однак якщо рослина росте із зовнішньої сторони будинку (на вулиці, за вікном), вона захистить його від лихого ока й неприємностей.  Отже, нехай такі рослини ростуть ззовні будинку, так ви будете впевнені у своєму захисті.

Ви можете й самостійно визначати непотрібність речей. Підійдіть до тієї чи іншої речі в будинку і спробуйте поговорити з нею про свої проблеми й радощі.

Якщо вам некомфортно — річ чужа, не ваша. Якщо ж затишно — ця річ зарядилася вашою енергією і зможе охороняти ваш будинок від злuх сил.

 Вікторія МИКОЛАЙЧУК.

Читайте також:7 дієвих кроків, як навчитися сміливості

Джерело.