Річниця смeрті Стіва Джобса: він змінив світ і пішов

Батько компанії Apple, геніальний мрійник, Леонардо да Вінчі 21 століття програв бій з хворобою 5 жовтня 2011 року .

У 2003 році Джобсу поставили діагноз рак підшлункової залози. Відтоді увесь світ спостерігав, як цей харизматичний чоловік бореться зі страшним діагнозом, уникаючи співчуття та запевняючи всіх у своєму доброму здоров’ї.

Весь цей час американська преса кілька разів вже “ховала” Джобса, помилково публікуючи його некролог. Джобс лише віджартовувався, цитуючи Марка Твена, мовляв “чутки про мою смeрть надто перебільшені”. А щоб не слухати питань про здоров’я, під час презентацій виводив на екран свій артеріальний тиск. Тож коли Стів Джобс заявив про своє рішення піти з посади виконавчого директора Apple, ніхто не хотів вірити, що причина у здоров’ї. Нині вже весь світ усвідомлює, що це велика втрата.

– Він був справжнім генієм, який надихнув ціле покоління майбутніх винахідників, творців, митців. І те, що він пішов – це надзвичайна втрата для усіх нас, – говорить прем’єр-міністр Великобританії (11 травня 2010 — 13 липня 2016 рр.) Девід Кемерон.

Слова вдячності батьку Apple стали трендом у Twitter, а фанати винахідника у Facebook проголосили 14 жовтня, коли має вийти новий iPhone, Днем Стіва Джобса. Нині біля Apple-сторів по всьому світу збираються люди, для яких Джобс був прикладом і героєм.

Читайте також: Джолі зізналася у зраді Пітту з 50-річним мільярдером

Стів Джобс створив продукти, які підкорили увесь світ – iMac, iPod, iPhone. Та захоплення викликає не лише те, що зробив Джобс, а і те, як він жив. Компанію Apple, яка нині багатша за американський уряд, разом із друзями Джобс створив у 21 рік. Стартовий капітал був лише $1300, які Стів заробив від продажу батьківського Фольцвагена. У Стіва Джобса була найменша зарплата у світі – $1 на рік, однак він володів акціями компанії Apple та Disney.

Джерело

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram