Побився з нареченою: зірка серіалу “Інтерни” і шоу “Холостяк” опинився в лікарні (фото)

Скандальна історія про бійку зірки серіалу “Інтерни” і шоу “Холостяк” Іллі Глинникова і його 23-річної коханої обростає несподіваними подробицями.

Нібито у актора здали нерви через часті загули нареченої.

Все почалося з того, що в неділю, 17 вересня, Ілля Глинников потрапив до лікарні після бійки зі своєю дівчиною Катериною Нікуліною, коли нібито намагався вигнати її з квартири. Як виявилося, актор давно був незадоволений їх спільним життям. Нікуліна, як стверджують в близькому оточенні Глинникова, не працює і живе за рахунок актора. Крім того, вона дозволяла собі повертатися додому в дуже пізній час. З цього приводу між молодими людьми часто виникали сварки.

Власне, так сталося і цього разу. Нікуліна повернулася додому в неприпустимий час, ймовірно, після нічної вечірки, та до того ж була ще й п’яна. Чекав обраницю Глинников, будучи в вкрай нервовому стані, теж випив. Коли Катерина нарешті з’явилася, Ілля негайно вказав їй на двері, в результаті сталася сварка, яка переросла в серйозну бійку.

Читайте також: Ідеальна жінка за знаком Зодіаку: 3 найсильніших особистості

За словами рідних Глинникова, Нікуліна розбила йому все обличчя, а сама отримала лише пару синців. Катерина нібито кидала в Іллю не тільки предмети кухонного начиння і пляшки, а й техніку: планшети, телефони. Як стверджує “Московский комсомолец”, після конфлікту квартира виявилася в жалюгідному стані. Бійка закоханих була настільки запеклою, що в оселі всюди залишилися сліди крoві.

Першим прийшов до тями Глинников. Нібито він зв’язався з рідними, які ​​примчали до нього на квартиру. Вони ж викликали швидку. Карета відвезла Іллю і Катерину в лікарню. У Глинникова, крім стрyсу мозку, виявився розсічений лоб, утворилися синці під очима, а також загострилася стара трaвма коліна.

А ось Катерина від перебування в лікарні відмовилася. Їй теж діагностували трaвму голови. Кажуть, Глинников тепер роздумує, чи писати йому заяву на Нікуліну. Все залежить від її подальшої поведінки. Актор готовий написати на неї заяву в тому випадку, якщо вона не покине його квартиру і продовжить нариватися на “розборки”.

Цікаво, що офіційний представник Іллі Глинникова спростував інформацію про бійку і госпіталізацію, заявивши, що популярний актор нібито знаходиться в Грузії і все у нього добре. До речі, на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram Ілля робив публікацію три дні тому, вказавши локацією Тбілісі.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram