Розмови по душах: 10 важливих порад батька синові

Здається, тільки вчора ви привезли з пологового будинку маленький конверт, в якому попискував малюк. А сьогодні хлопчисько щосили ганяє у футбол, вимагає пістолети і конструктор, мріє про подорожі в далекі країни. І це значить, що він виріс настільки, що прийшов час поговорити з ним по душам. 10 порад – це ті істини, які допоможуть йому подолати життєві бурі.

Завжди роби зарядку

Незважаючи ні на що і всупереч усьому вставай якомога раніше і займайся. Це не тільки допоможе тобі бути міцним і здоровим, а й прискорить розумові процеси.

Вставай на світанку

Намагайся вставати якомога раніше. Це дозволить тобі швидше зробити всі свої справи, щоб залишався час на життя!

Куріння, алкоголь під забороною

Сигарети і пляшки з алкоголем вже починають тебе цікавити? Я тебе розумію: сам був таким. Якщо хочеш – я сам тобі дам спробувати всі ці спокуси дорослому житті. Але прошу тебе, нехай вони не стануть частиною твого життя. Вони не допоможуть тобі перенести всі тяготи дорослого життя, а лише заженуть в депресію.

Ніколи не мсти

Пам’ятай: помста вбuває месника! І в прямому, і переносному сенсі.

Люби і піклуйся про маму

Неважливо, що і як сказала мама, як вона подивилася. Пам’ятай одне: це твоя найрідніша людина на світі, якій ти потрібен завжди. Допомагай їй у всьому, оберігай і піклуйся. Ти соромишся це робити явно? Піклуйся і допомагай таємно. Головне – будь з нею завжди.

Вибираючи подругу, пам’ятай

Якщо тобі подобається дівчинка, пам’ятай: головне не те, в яку сукню вона одягнена і що вона подобається іншим хлопчикам! Головне те, що тобі має бути з нею легко і були теми, на які вам буде про що поговорити.

Вибираючи одного

Синок, пам’ятай: один – це надійний товариш, на плече якого ти можеш покластися. Але якщо він хоча б раз зрадить, викреслюй цю людину з життя – він не один!

 

Завжди тримай слово

Пообіцяв? Розбийся в коржик, але виконай обіцянку. Репутація – це річ досить тендітна. Її легко вимазати в бруді і набагато важче відновити.

Навчися говорити «ні»

Особливо говори “ні” тоді, коли дії, про які тебе просять, йдуть тобі або іншим на шкоду.

Знайди свій сенс життя

Дуже часто люди витрачають життя на пошуки сенсу життя. Тобі я можу сказати одне – живи тут і зараз. Тому що сенс життя полягає в одному: бути щасливим! І щоб щасливі були поруч твої рідні і близькі.

Читайте також: Вихідні у травні 2017: скільки українці відпочиватимуть на свята

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram