Розвиток жіночності залежить від стосунків з батьком

Жінкам пропонують дві  дієві стратегії.

Перша: вести себе з партнером як маленька дівчинка: підкорятися, демонструвати слабкість і підлаштовувати все так, щобкоханий регулярно вирішував проблеми. По ідеї, це повинно зміцнювати стосунки, адже чоловік відчуває себе сильним захисником, хоче оберігати і піклуватися, передає Наша Мама

Але подібний підхід не що інше, як маніпуляція. Жінка не показує себе такою, якою є насправді. Робить не те, що хоче, а те, що, як їй здається, приносить вигоду. Її поведінка ґрунтується не на любові, а на використанні кращих рис чоловіка. Спочатку гра влаштовує обох, але з часом перетворюється в замкнуте коло.Врешті-решт обидва втомлюються, тому що така поведінка неприродна.

 Друга стратегія — робити наголос на  зовнішню привабливість. В цих якостях немає нічого поганого, але вони не вічні, і якщо розраховувати тільки на них, відносини не триватимуть довго. Це допоможе притягнути чоловіка, утримати його перший час, але якщо він не знайде за зовнішністю того, до чого прагне, розчарується і піде.

Читайте такожЗабудь про заміжжя, якщо ти відповідаєш бодай одному з цих описів

Знайти опору в самій собі

Розвиток жіночності залежить від стосунків з батьком. Якщо вони були трaвмoваними і склався негативний образ тата, дівчина не відчуває внутрішнього стержня. Її легко «продавити», вона не впевнена в собі і страждає від низької самооцінки.

Якщо не складалися відносини з матір’ю залишилася образа або дівчинці не вистачало уваги, то інша, «зовнішня» частина психіки формується не так, як могла б.

Жінці не вистачає м’якості, гнучкості. Вона здається жорсткою, категоричною, і хоча за нею як за кам’яною стіною, надлишок чоловічого змушує того, хто поруч, відчувати себе некомфортно.

Як знайти цю справжню жіночність?

Навчитися проявляти чоловічі якості: рішучість, наполегливість, впевненість. Діяти, незважаючи на страх, захищати себе і відстоювати власну думку. Одночасно необхідно розвивати жіночі риси: відкрито, але легко і чарівно проявляти почуття, у тому числі і негативні.

Вчитися бути гнучкою, еластичною, давати волю сeксyальнoсті. Прислухатися до інтуїції і слідувати їй — пізніше це розкриє ту саму жіночу мудрість, яку так цінують в нас чоловіки.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram