Рибою по п’ятах, або … Дивні традиції першої шлюбної ночі (фото)

В той час як святкування весілля наповнене подіями і ритуалами, перша ніч асоціюється тільки з таїнством для двох. Але в деяких культурах в нічному дійстві, крім нареченого і нареченої, беруть участь набагато більше людей.

Шанувальники історичних фільмів можуть бути знайомі з нічною частиною весільного ритуалу XVIII століття. У ньому групи похмурих священиків, джентльменів і фрейлін оточували нову пару в самий розпал таїнства любові. Але є багато інших, набагато більш життєрадісних звичаїв, які вносять різноманітність в цю особливу ніч. Ось деякі з найбільш дивних, смішних і зовсім незручних традицій першої шлюбної ночі:

У нічній індійській грі наречена ховалася під покривалами в спальні в оточенні членів своєї сім’ї. Наречений заходив в кімнату зі своїми родичами і намагався визначити, яка сторона покривала приховує обличчя, а яка – ніжки. Сім’я нареченої всіляко намагалася заплутати молодого  і направити його на хибний слід. Якщо він вгадував, де голова нареченої, то, згідно з прикметою, він буде жити на рівних з нареченою протягом усього шлюбу. Якщо наречений випадково обирав ноги, то був приречений служити нареченій (падаючи до її ніг) все життя.

У Шотландії колись існувала традиція брати в ліжко на везіння сир. Півкіло лімбургського сиру, розчавленого між рушниками, створювали особливий аромат.

У суспільствах, які плекають невинність, популярні весільні ігри, що полегшують занепокоєння молодят перед першою ніччю. Звичай «Нао Дунфан», що з’явився дві тисячі років тому в Китаї, практикується досі. Сім’ї нареченого і нареченої привчають молоду пару до близькості з допомогою ряду ігор і “брудних жартів”.

Французька традиція «Le Pot де Chambre» походить з часів туалетних горщиків, коли гості весілля направляли молодятам в їхню кімнату чистий горщик. У нього складали алкоголь та їжу зі столу, які повинні були служити «паливом» для довгої спільної ночі.
Ця традиція продовжується до цього дня, вже відповідаючи сучасним гігієнічним стандартам. Молодій парі досі як пустуючи можуть дати унітаз, але найчастіше це посудина, що нагадує його за формою. Її наповнюють шоколадним фондю або шампанським. Іноді туди кидають обривки туалетного паперу або шкірки банану для створення додаткової автентичності.

Існує старий французький звичай: жителі міста голосно шуміли і кричали вночі біля будинку молодят, якщо тих підозрювали в любощах або в інших ганебних вчинках. Традиція була перенесена до Америки під час французької колонізації. Але якщо раніше «серенади» використовували, щоб показати своє несхвалення шлюбу, то тепер кричали, голосно співали пісні і стукали в каструлі з метою роздратувати подружню пару в формі дружнього, хоча і дратівливого жарту.

У Кореї друзі нареченого збираються разом, щоб надати тому “допомогу” в першу шлюбну ніч. Церемонія виглядає наступним чином: друзі знімають з молодого шкарпетки, зв’язують йому ноги і б’ють по п’ятах рибою. Найчастіше використовують сушену рибу Корвіна, яка може бути до метра завдовжки. Під час гри наречений піддається допиту, і якщо його відповіді здадуться друзям незадовільними, його б’ють сильніше. Прийнято вважати, що побиття рибою діє на нареченого, як «віагра», допомагаючи краще провести  першу шлюбну ніч.

Читайте також: Секрети надздібностей. Як перемогти хвороби за допомогою холоду

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram