СБУ радить українцям видалити акаунти з російських соцмереж до 1 серпня

Служба безпеки України радить українцям не користуватися російськими соцмережами для безпеки особистих даних, оскільки з 1 серпня в Росії вступає в силу новий антитерористичний закон, що надає повне право на отримання Федеральній службі безпеки РФ практично всіх особистих даних користувачів інтернет-ресурсів.

Про це повідомляє «Еспресо.ТВ» .
З набранням чинності цього закону ФСБ на законодавчому рівні отримує повне право втручатися в особисте життя не тільки громадян Росії, а й іноземців.

Зокрема всі дані про всі логіни і електронні адреси своїх користувачів, списки їх контактів, відомості про кількість, обсягів і адресатів переданих повідомлень власники поштових серверів, блог-хостингів, форумів і соцмереж будуть зобов’язані надавати на першу вимогу представників російських державних структур.

Читайте також: Вагітна Собчак зважилася на кардинальну зміну іміджу

З огляду на триваючу агресію Росії на території України, нові повноваження надають ФСБ можливість отримувати наявну в веб-середовищі інформацію про українські події і можуть використовуватися на шкоду інтересам національної безпеки, попереджають в СБУ.

Служба безпеки України звертається до всіх громадян, які стурбовані безпекою особистої інформації і рекомендує утриматися від використання інтернет-ресурсів російської доменної зони. В першу чергу це стосується соцмереж і поштових скриньок.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram