Секрети кохання від Хюррем: як зaцiкaвuти розумного, красивого, багатого чоловіка

Привернути до себе красивого, багатого, владного чоловіка не  просто. Тим більше стати для нього єдиною і неповторною пані на довгі-довгі роки. Як же героїні серіалу «Величне століття» Хюррем вдалося змусити повелителя світу відмовитися від свободи? Султан Сулейман був оточений безліччю прекрасних жінок, готових на все заради нього. Щоб спіймати птаха такого польоту, недостатньо просто бути красивою та усміхненою. Хюррем часто називають чaклункою – але як саме вона зачaрувала Сулeймана?

Правило 1 Звернути на себе увагу

Перебуваючи серед великої кількості красунь, ви можете легко загубитися. Доводиться йти на ризик і щось вигадувати, щоб бути не такою, як усі. Хюррем довелося зважитися на авантюру відразу. В перший же день свого перебування в гаремі вона проявила нечувану зухвалість – вигукнула ім’я володаря. А потім – просто жaх – впала «без свідомості» прямо до нього в обійми.

Це ризикований вчинок, але у нього є, як мінімум, три плюси. По-перше, таким чином Хюррем відразу ж заявила про себе – виділилася з сірої маси юних наложниць. По-друге, вона дала зрозуміти, що ставить себе вище рівня рабині.

Це не могло не викликати, як мінімум, цікавості з боку Сулеймана: «Що це там в тобі такого, раз ти вважаєш себе кращою за інших?» А цікавість – це імпульс до виникнення інтересу, який в свою чергу є передвісником любові. Третій плюс – демонстрація своєї вразливості.

Правило 2 Показати свою любов

Сулейман займає таку позицію, яка дає йому право вважати, що абсолютно будь-яка дівчина буде щаслива опинитися поруч. Але крім того, що він великий правитель, він, перш за все, чоловік. І як будь-який чоловік, не позбавлений комплексів і побоювань, що може бути небажаний. Йому важливо знати, що він привабливий.

Показуючи чоловікові, що хочете бути з ним, ви створюєте для нього безпечне, комфортне середовище. Йому важливо знати, що ви прагнете до близькості з ним не з якихось корисливих міркувань, з бажання отримати більш високий статус, багатства, подарунки тощо.

Хюррем зачарувала султана східним танцем. Це було хорошим внеском у зміцнення своїх позицій. Вона отримала зацікавленість і створила безпечну атмосферу, авансом гарантувавши Сулейману «похвалу».

Правило 3 Показати свою незахищеність, залежність від нього

Будь-який чоловік хоче відчувати себе сильним, могутнім поруч з вами. Йому хочеться бути захисником і опорою для жінки. Тому, дозволяючи йому проявити ці якості, ви ще міцніше прив’язуєте його до себе.

Ефективність цього прийому Хюррем перевірила на самому початку, впавши на руки Сулейману. Це спрацювало на ура. Тому, коли розлючена Махідевран накинулась на нову суперницю, та навіть не намагалася чинити опір, хоча фізично вона явно сильніше її. Хюррем дозволила себе спотворити і цим знову вбuла одразу кількох зайців.

Це знешкодило Махідевран – адже самі неприємні якості жінки – агресивність, запальність – спливли на поверхню і остаточно відштовхнули Сулеймана. Також це дозволило султанові проявити свої найкращі чоловічі якості.

Правило 4 Дозволити йому бути вчителем

Якщо посадите в горщик зернятко і виростите з нього квітку, ви завжди будете любити її більше, ніж готовий кущик, куплений в магазині. Вам буде хотітися оберігати його, стежити за тим, щоб йому вистачало води і світла. Так само ми любимо і людей, у яких щось вкладаємо. Тому, дозволяючи чоловікові стати для вас вчителем, прислухаючись до його думки, демонструючи свій інтерес до того, що важливо для нього – ви зміцнюєте свої позиції.

За підказкою Нігяр калфи Хюррем вирішила прийняти іслам. Але, на відміну від нерішучої Гюльнихаль, звернулася з цим проханням безпосередньо до султана. Вона дозволила йому відчути себе тією важливою людиною, яка здатна повністю змінити її духовний світ.

На додаток до матеріальної могутності, Сулейман відчув, що саме він, своїми руками, вклав в іншу людину те, у що беззаперечно вірить сам – саме він посадив насіння істини, яке йому, природно, буде хотітися зростити. І хто знає, дарував він би згодом Хюррем можливість здійснити пожeртвування в мусульманські святині, якщо б не відчував, що це благе прагнення він зародив у ній сам.

Правило 5 Не лізти в його роботу

Велика помилка багатьох жінок – бажання брати участь у всіх сферах життя коханого. Бесіди про роботу, дійсно, здатні зробити вас ближче як друзів, але це може зруйнувати атмосферу спокою, яка так важлива для чоловіка. Чи варто платити таку ціну заради того, щоб бути в курсі всіх справ вашого чоловіка?

Хюррем не втручається в державні справи Сулеймана. Їй важливо зробити так, щоб поряд із нею він навпаки забував про всі клопоти, з якими пов’язано його положення. Вона не хоче, щоб спілкуючись із нею, він думав про справи. Вона робить так, щоб він перестав відчувати весь вантаж відповідальності за імперію, відчував безтурботність і спокій. Це і є найбільший дар, який жінка може подарувати чоловікові. І саме заради цього стану чоловік буде шукати зустрічі з коханою, прагнути більше часу проводити з нею, а не з кимось іншим.

Правило 6 Бути веселою і безтурботною

Ніхто не любить скарги і ниття. Звичайно, сльози – це хороший інструмент маніпулювання чоловіком, але діє він в дуже обмеженому часовому інтервалі. До нього краще вдаватися лише в крайніх випадках – в обставинах любовного форс-мажору, якщо потрібен миттєвий ефект. Для більш стійкого ж ефекту діяти потрібно рівно навпаки. А саме – бути для чоловіка джерелом світла і радості.

Сулейман не раз називав Хюррем своїм «світлом у віконці, вічним святом». Вона завжди промениста і щаслива – і це невипадково. Адже так вона не тільки не дозволяє асоціювати себе з державними турботами, але і створює атмосферу веселощів, свята.

Природна яскравість, спонтанність, грайливість – все це робить її своєрідним «майстром простору», який вміє так його закрутити, що чоловік, який опиняється в такому полі, забуває про турботи і відчуває прилив радості, загострення щастя. Приємні емоції – як нагорода за «правильну» поведінку, формує у чоловіка стабільне бажання вести себе так, як вам того хотілося б – любити, плекати, захищати, обдаровувати подарунками і т. д.

Правило 7 Не конфліктувати відкрито з його близькими: «Вибирай, або я, або вони!»

Найгірша фраза для відносин. Чоловік може безмежно любити вас, але любов до матері все одно буде важливою для нього. Говорити погано про близьких свого супутника дуже небезпечно. Мало того, що це руйнує атмосферу його спокою, потрапляючи «між двох вогнів», він вимушено виявляється в напрузі. Так це ще і додає вашому образу потенційну небезпеку – адже ви погрожуєте тому, що дорого чоловікові. Ви намагаєтеся знищити основи сприйняття, які вироблялися у нього роками, а це завжди сприймається, як щось вороже.

Шляхом проб і помилок Хюррем з’ясувала, що говорити погано про людей, які важливі султанові, небезпечно. Вона натрапила на його різке засудження, коли спробувала звинуватити візира Ібрагіма в тому, що той будує підступи проти неї. Засвоївши урок, дівчина почала вести себе інакше. Вона намагалася всіляко підкреслити свою повагу і симпатію до найближчого Сулеймана Ібрагіма. Вона не дозволяє собі скаржитися і на матір султана, навіть коли та поводиться з нею дуже жoрстоко. Вона говорить тільки хороше про неї, демонструє справжнє бажання догодити.

Читайте також: Весілля, на яке ніхто не прийшов: мережа шoкoвaнa (фото)

За матеріалами видання Тендітна

Така формула кохання, виведена Хюррем. І якщо ви скористаєтесь нею, будете дотримуватися цих правил, то не залишите ніякому «султану» жодного шансу до відступу. І дуже скоро заповітна обручка буде сяяти на вашому безіменному пальці.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram