“Сестричко, вибач”-залишила її без нагляду, а вона впала та вдарилася головою

Повірте, через подібну халепу проходять 99,9% малюків. 

Тому звинувачувати себе за те, що трапилося не варто, потрібно лише знати, як реагувати, що робити коли дитина падає  і в яких випадках малюкові потрібно лікарська допомога.

Ця правдива історія з життя трапилaся пару років назад, але мені досі за це соромно. У мене є молодша сестричка. Вона молодша за мене на 7 років. І ось одного разу мама пішла на кухню – варити обід, а мене попросила подивитися за молодшою ​​сестрою. Мені було всього 8 років, а їй рік.

Звичайно, сидіти з малятком не найприємніша справу в світі, тому я просто посадила її на диван і накидала м’яких іграшок. Сама ж включила телевізор і дивилася улюблену передачу, хоча повинна була дивитися за дитиною. Мама на мене розраховувала та довіряла, та раптом мене щось зацікавило на балконі, і я відійшла всього на хвилиночку. Але моєї дорогій сестричці вистачило цього часу, що б впасти з дивана на підлогу.

Читайте також:Сповідь: “Скажіть донечці, що ми з татком її дуже любили”

Бідна дитина вдарилася головою та розсiкла собі брову і голосно почав плакати. Я так злякалася, підбігла до неї, але вже було пізно. З кухні вийшла мама і почала плакати та кричати на мене. А я все дивилася на неї, і мені дуже було шкода мою сестричку. Вона довго плакала, але мама зуміла її заспокоїти. Вона навіть її відвезла до лікаря, та добре, що нічого серйозного не знайшли.

З того моменту пройшло багато часу. На брові у моєї сестри залишився маленький шрам. Іноді її болить голова, і кожен раз я звинувачую себе за це. Мама мене переконує, що це через тиск, але мене все одно мучить совість.

Автор: Настя

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram