Шепелєв вперше розповів, як дізнався, що стане батьком

Дмитро Шепелєв поділився зворушливими спогадами про стосунки з Жанною Фріске.

Телеведучий Дмитро Шепелєв вкрай рідко говорить про особисте. Але недавно він зробив виняток і розповів про момент, коли Жанна Фріске повідомила йому про вагітність.

«Я завжди вважав, що дитина повинна з’явитися вчасно, коли двоє людей цього хочуть, без жодних умов і застережень: хочуть і крапка. Власне, я і зараз так вважаю. Діти, будинок, сім’я – все це здавалося мені чимось з іншого, чужого, не мого життя, – поділився Шепелєв з журналом Grazia. – Зустрівши і пізнавши її, несподівано для себе я усвідомив: я не боюся, а навпаки, буду радий, якщо саме з цією жінкою у нас народиться дитина. Світлим і теплим недільним ранком вона розбудила мене і грайливо, допитливо подивилася в очі. – Що трапилося? – … (Мовчить і посміхається). – Так? – Так Так Так! – Прошепотіла вона і розсміялася».

Читайте також: Олена Кравець вперше показала фото двійнят

Після смeрті Жанни Фріске Дмитро Шепелєв виховує їх спільного сина Платона. Зараз хлопчику вже три роки. І, як зізнався ведучий, у малюка вже з’явилася улюблена дівчинка, яку звуть Катя. «Ймовірно, перш ніж мій син відправиться на перше побачення, пройде набагато менше часу, ніж я думав. І не виключено, що тут йому знадобиться татова порада », – додав Дмитро.

 Крім того, Шепелєв розповів, що його перша любов трапилася в дитячому садку, а серйозно закохався він у віці вісімнадцяти років.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram