Ще одна зрада? Ольга Сумська показала доньку-красуню, яка змінює громадянство

Знаменита акторка привітала з днем народження свою старшу дівчинку.

Антоніні Паперній сьогодні виповнилося 27 років. Сумська опублікувала в Instagram нове фото дівчини і привітала її зі святом.

“Моє сонечко! Моє щастя! З Днем народження”, – підписала фото акторка.

До речі, старша донька Сумської навчається у Щукінському училищі в Москві. Кілька днів тому, зірка розповіла в інтерв’ю Катерині Осадчій, що вона буде змінювати громдянство, пише сайт glavcom.ua.

“Слава Богу, що Антоніну хоча б не називають бандерівкою в Щукінському училищі, – заявила актриса. – Важко всім нам зараз. Сьогодні навіть йдеться про те, що Антоніна буде змінювати громадянство. Вона зараз цим займається і в неї, я маю надію, буде паспорт громадянки Росії”.
Та водночас Сумська попросила зрозуміти її та не робити з цього галасу.

«Про російське громадянство йшлося ще в минулому році, адже отримати роботу з українським паспортом навчаючись у Москві нереально, – розповіла Сумьська. – Якщо ти хочеш працювати в російському театрі, а Тоня закінчує Щукінське училище і мріє про сцену у театрі Вахтангова, туди потрапити з українським паспортом нереально. Всі так робили. І Сергій Маковецький, який працював в театрі Лесі Українки, колишній громадянин України, він сьогодні громадянин Росії. Але при цьому великий патріот. Це не змінює наших уподобань, патріотизму і любові до батьківщини. Це тільки робочий паспорт, не більше того».

До цього ж з’ясувалося, що сама Ольга Сумська на сьогодні дещо потерпає від незатребуваності.

«Я не маю роботи з початку листопада, – зізналася вона Катерині Осадчій. – Грудень, січень, я поки що безробітна. Я не отримую зарплату на Першому національному, в мене немає зараз проектів. Тобто, все зупинилось. Роботи немає ніякої зараз».

Читайте також: Анна Сєдокова поділилася зворушливою світлиною з найменшеньким

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram