Що люблять чоловіки, але не зізнаються в цьому: 5 секретних файлів

Що чоловіки люблять найбільше у відносинах? А в своїх супутницях? Швидше за все, у відповідь на це питання ми почуємо подібні стандартні відповіді.

Найцінніше і важливе наші обранці притримують при собі і рідко цим діляться. Але ми все-таки вивідали ці 5 “секретних файлів”. .

1. БАЧИТИ, ЯК ЙОМУ “СТРОЯТЬ ГЛАЗКИ”

Всі чоловіки обожнюю визнання в тому, що він … спокусливий. І нехай у вашого обранця немає часу подивитися, куди піти і біцепс, не забувайте робити йому компліменти. І обов’язково милуйтемя ним при самому зручному випадку – в ліфті, в машині, поки на світлофорі світить червоний, в гостях або в примірювальній магазину непомітно погладьте або навіть ущипніть чоловіка за сідницю. Нехай чоловік відчуває, що він ще ого-го як бажаний.

2. БАЧИТИ, ЯК ЖІНКА СЛУХАЄ ЙОГО ПОРАДИ

Ви розповідаєте коханому про свої проблеми з подругами, батьками або про плани на роботі, і ваш обранець вважає, що він точно знає, як вам вирішити всі дилеми. Кожен чоловік за визначенням вважає, що він знає відповіді на всі питання. І якщо жінка його порад слухає, значить, довіряє його мудрості і досвіду – це дорогого коштує і дуже цінується.

Цікаво. Якщо жінці в бесіді важливо обмінятися емоціями, чоловік прожене фразу в своїй голові 158 раз – і видасть вже відфільтрований від емоційного “сміття” пораду.

3. ДИВИТИСЯ, ЯК ВИ чепуришся

Тільки-тільки ходила з рушник на голові і смішний піжамі – і ось вже через півгодини (годину, дві, три – у кого як) перед чоловіком  ​​красуня з макіяжем, з бездоганною укладкою і в сукні, яка звабливо підкреслює фігуру. Для чоловіка це магія якась! І всі ці прасування, плойки, щипці для завивки вій здаються сильній статі … знаряддями катувань епохи Середньовіччя, тому так цікаво спостерігати, як жінка чаклує біля дзеркала.

4. ВІДЧУВАТИ, ЩО У НЬОГО Є ЧАС НА ПЕРЕМИКАННЯ

У всіх чоловіків “вбудована” коробка передач з різними швидкостями і головним перемикачем на “нейтральну” передачу. Якщо жінка, мультизадачність за замовчуванням, може одночасно варити суп, робити з дитиною уроки і одним оком дивитися фільм, відправляючи в той же час меседжі в соцмережі, чоловікові потрібно переключитися з однієї справи на іншу, побувши якийсь час на “нейтралці”.
Чоловік цінує, коли він може прийти з роботи і півгодинки повалятися з планшетом перед тим як почути перше прохання коханої.

5. НАСОЛОДЖУВАТИСЯ спокоєм і тишою

Чоловіки часто мовчать просто тому, що вони щасливі і всім задоволені. Чому б не помовчати і не насолодитися цими хвилинами блаженства? Коханий буде вельми вдячний, якщо ви просто посидите в тиші, і ви не будете, бажаючи заповнити паузу, переказувати маразматичності конфлікт у сусідів або вміст безглуздій комедії. Здорово, коли у вас є, про що помовчати.

Читайте також: Гробки або проводи: в чому суть?

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram