Що означають у підсвідомості чоловіка подаровані квіти

Чоловік, йдучи на побачення з жінкою часто несе з собою великий букет троянд. Вибираючи троянду, він не замислюється, що вид., відтінок і кількість кольорів розповідають про нього, те, що у нього на самому дні підсвідомості. Емоції і наміри приховані в рожевих пелюстках.

Якщо чоловік дарує вам тільки одну троянду – троянду на довгій ніжці, то це означає, що він захоплений вами, але по-справжньому не закоханий. Швидше за все, він не бачить у вас супутницю життя і не має наміру продовжувати стосунки довгий час. Природно ця характеристика не підходить для молодих хлопців у яких іноді просто засоби не дозволяють купити більше 1 трояндочки.

Великий букет з троянд, у вигляді круглої форми будь-якого кольору говорить про те, що чоловік дуже серйозний і тільки від вас залежить – продовжити з ним стосунки або ні. Такі чоловіки надійні і частенько однолюби.

Білі троянди дарує закоханий, але боязкий чоловік. З таким ви не будете як за кам’яною стіною, але стосунки продовжаться довго, і ви самі контролюватимете їх розвиток.

Жовті троянди – незважаючи на розлучну указку, зовсім не такі.

Лілові троянди дарує чоловік, який має намір бути з вами до кінця своїх днів, проте він не домосід, злегка зануда, і буде вас дратувати, а відв’язатися від нього буде важкувато.

Шановні читачі запрошуємо вподобати нас у Telegramта Instagram

Яскраво-червоні троянди – знак поваги до вас. Навіть якщо любові між вами немає, зберегти такі стосунки слід надовго!

Бордові троянди – пристрасть. Чоловік люто закоханий і наївний, тому такі стосунки можуть довго не продовжитися, якщо ви його самі не будете щодня чимось дивувати.

Рожеві троянди – закоханість з дитинства. Швидше за все, ви вже давно знайомі з цим чоловіком, а якщо ні, то безперечно він вас постійно порівнюватиме з тією, що “була” і стосунки не зайдуть далеко, оскільки він швидко вам набридне і ви перервете будь-яке спілкування.

Читайте також:Як зрозуміти, що він справді кохатиме тебе завжди

Троянди синього або чорного кольору – ні про що! Ці квіти не говорять про почуття, а швидше про самозакоханість чоловіка в самого себе. Стосунки з таким відразу перервіть.

Кремові троянди – символ ніжності. Ви притягаєте чоловіка тільки своєю красою, проте краса повинна доповнюватися інтелектом, наявність якого у вас чоловік не помітив.

Троянди з обідком – чоловік доцільно і довго розглядав вас як майбутню дружину і тепер, скрупульозно стежитиме за усіма вашими недоліками. З такими складно, але при певних жіночих хитрощах такі чоловіки стають відмінними чоловіками.

Чайні троянди – чоловік безперечно закоханий у вас і хоче продовжувати з вами стосунки і чекає від вас домашнього тепла і затишку, борщу і свіжої постільної білизни. Такого чоловіка втрачати ні в якому разі не можна, а ваші стосунки продовжаться, навіть якщо ви вже перестанете бути коханими!

Стежте за букетами і ви станете кращим експертом в чоловічій психології.

Джерело.