Що робити зі старим гаманцем: прикметu

Що робити зі старим гаманцем? Звичайно ж, його можна просто викинути, але проти цього заперечують народні предмети і фахівці з фен-шуй. Як же вчинити, щоб фінансовий потік ніколи не зникав?

Коли купувати новий гаманець?

Що робити зі старим гаманцем – питання, що виникає лише при покупці нової речі. Як часто потрібно змінювати вмістилище для купюр і монет, щоб грошовий потік залишався стабільним? Фахівці з фен-шуй рекомендують робити це мінімум раз на рік.

Фен-шуй: що робити зі старим гаманцем? Існують і ознаки, що говорять про те, що виріб пора міняти.

Гаманець не буде притягувати гроші, якщо на ньому появляться потертості дірки, зламається блискавка і так далі. Всі ці “симптоми” вказують на необхідність придбання нової речі.

Що робити зі старим гаманцем: прикмета

Що робити зі старим гаманцем, який вже не використовується? Його можна викинути – перша думка, яка приходить в голову. Однак народні прикмети категорично не рекомендують цього робити. Люди, які вивчають фен-шуй, згодні з цим.

Позбувшись від непотрібного гаманця, як від звичайного сміття, людина ризикує перекрити грошовий потік. Не виключено, що його родина незабаром після цього зіткнеться з фінансовими труднощами.

Вибираємо новий гаманець

Що робити зі старим гаманцем – далеко не єдине питання, яке повинна поставити собі людина, що мріє про залучення фінансового благополуччя в своє життя. Багато що залежить і від того, чи правильно обрано нове “житло” для грошей.

Якщо орієнтуватися на постулати фен-шуй, виріб повинен мати прямокутну форму. Розмір його повинен дозволяти вільно поміщати в нього купюри в розгорнутому стані. Категорично не годяться гаманці, в яких гроші мнуться, згинаються. Потрібно впевнитися в тому, що новий гаманець має якісно вичинену шкіру, стійке забарвлення, що працюють застібки. У нього повинні бути відсутніми нитки, які стричать, важлива і рівність швів.

Зовсім не обов’язково переплачувати за розкручений бренд, підійде будь якісний виріб. Небажано купувати гаманці з пластику, поліетилену, шкірозамінника, такі вироби не приваблюють, а відображають потік енергії. Краще зупинити свій вибір на речі, виготовленої з натуральної шкіри або замші, причому перший варіант найкращий.

Корисні поради

Приміром, ніколи не можна залишати гаманець порожнім. Обов’язково потрібно переконатися, що в ньому є хоча б один рубль, так як гроші “прилипають” до грошей. Не можна змішувати купюри і дрібниці, необхідно тримати їх у різних відділеннях.

Також потрібно стежити за тим, щоб виріб завжди залишався чистим, всередині не повинно бути стороннього мотлоху – чеків, фантиків і так далі.

Читайте також: Які нeбeзпечні бактерії виявлені на грошових банкнотах?

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram