Шо приготував листопад для кожного знаку Зодіаку

Останній місяць осені може стати дуже важливим для кожного зі знаків Зодіаку. Великі зміни чекають нас всіх через зміну характеру багатьох планет, причому кардинального.

Щоб удача супроводжувала вас в цьому місяці, намагайтеся дотримуватися всіх порад фахівців. Астрологи поділилися своїми рекомендаціями, які дуже важливі. Гроші і благополуччя – це добре, але це не все. Потрібно ще пам’ятати і про своє самопочуття, про відносини з близькими. У листопаді лише Марс, Юпітер і Плутон залишаться без змін. Це означає, що потрібно зберігати позитивний настрій, більше уваги приділяти духовним силам і вашому оточенню.

Овен

Марс і Плутон, ваші головні помічники, будуть в цьому місяці дуже стабільними, тому на роботі, в бізнесі, в сфері фінансів вас чекає біла смуга, спокійний час без серйозних негараздів. Марс у Терезах повністю позбавлений сил, так що підтримки ви від нього не отримаєте, а ось помірно активний Плутон її надасть у великих обсягах. Активність цієї планети добре позначиться на створенні нових зв’язків з людьми. Це буде хороший місяць для весіль, корпоративів, інших свят.

Що стосується Сонця, то до 20 листопада воно буде повністю ослабленим. До цього дня вам краще якомога менше нервувати і переживати через дрібниці. З 21 числа воно буде сильним після переходу в сузір’я Стрільця. Це означає, що в ці дні можна ризикувати і жити на повну котушку.

Що стосується негативних об’єктів, то тут слід виділити лише Венеру, яка з 7 листопада і по 30 число буде повністю позбавлена ​​сил. Це говорить про те, що тільки перші 5-6 днів в листопаді можуть стати для вас хаотичними і безладними. Всі ми щось ненавидимо, однак до 7 листопада ваша ненависть може загостритися.

Читайте також: Чого неодмінно слід позбутися до кінця року кожному зі знаків Зодіаку

Телець

Місяць і Венера – ваші головні покровителі. Розглянемо спочатку Місяць. З 1 по 9 листопада буде сприятливий період, тому що енергетика «нічного сонця» не впаде нижче половини. При цьому 4 і 5 листопада будуть дуже вдалими днями через перебування Місяця в Тельці і максимальну його активність.

До 25 числа енергетика Місяця, навпаки, вище половини не підніметься. 10, 11, а також 21, 22 і 23 листопада вона виявиться в Знаку Лева і Козерога відповідно – ці дні будуть вкрай небезпечними для здоров’я і настрою. Використовуйте техніки самомасажу для підвищення енергетики. З 26 листопада і до кінця місяця знову можна буде реабілітуватися. Останні дуже вдалі листопадові дні для вас – 26, 27 і 28.

Що стосується Венери, то вона буде більш стабільною, що цілком очевидно. На самому початку місяця, з 1 по 6 число, вона буде сильною, тому, з’єднавшись з Місяцем, зможе творити чудеса. Потім вона перейде в сузір’я Скорпіона і повністю позбудеться сил. Емоційної підтримки вже не буде.

Близнюки

З ваших позитивних планет найважливішою є Меркурій. Саме він підвищує інтуїцію, дає вам фізичні сили, терпіння, спрагу успіху. З 1 по 4 листопада він буде перебувати в Скорпіоні. Нейтральна енергія Меркурія в ці дні допоможе вам спланувати справи на місяць, а також виконати найважливіші з них. Не відкладайте нічого на потім. Далі він виявиться в Стрільці, тому повністю ослабне.

Ваші екстрасенсорні здібності та інтуїція вас покинуть, але й без них ви зможете показати цьому світові, наскільки ви сильні.

З планет-ворогів варто виділити лише Нептун. Він рідко змінює свій настрій, але в листопаді відбудеться щось дуже важливе. Його ретроградний рух стане прямим. Це буде хорошим знаком, тому що тепер негативний вплив Нептуна стане прямим, зрозумілим і позбудеться непередбачуваності. З 4 по 23 листопада буде не найкращий період вашого життя, але впоратися з труднощами буде можливо без особливих проблем.

Рак

Віруси свідомості – це небезпечна річ, яка може зруйнувати вашу удачу в пух і прах за найкоротші терміни. Вигнати віруси з себе дуже складно, але можливо. У листопаді Юпітер буде вашим головним помічником. Він залишиться в Скорпіоні протягом усього місяця, зберігши помірну енергетику. Це буде хороший місяць для вас. Ваші думки – ось на що потрібно буде звернути найпильнішу увагу.

Марс – ваш ворог, і найчастіше негатив виходить саме від нього. Але в листопаді цього не буде, так як перебування в Знаку Терезів позбавить його сили. Таким чином, листопад буде для вас одним з найбільш стабільних місяців за останні півроку або навіть більше. Можна присвятити цей час старанній інтелектуальній або фізичній праці, коханню, відпочинку, роботі. Все буде досяжним – потрібно тільки трохи терпіння.

Лев

У листопаді Левам варто звернути увагу на енергетичний захист. Юпітер і Марс стануть найважливішими планетами для вас. Їх енергія завжди творча, але Марс у Терезах повністю буде ослаблений, а Юпітер у Скорпіоні – помірно активний. Тільки Юпітер зможе допомогти вам подолати проблеми. Він підвищить вашу інтуїцію, а також нормалізує думки, зробивши їх більш приємними. Ця планета допоможе вам позбавитися від негативних установок.

Лише Місяць буде вам заважати по-справжньому сильно в листопаді, але не завжди. З 10 по 25 листопада його сила може коливатися в нижніх межах, тому невпевненість відійде на другий план. Покращиться сон, фізична активність буде менш негативно відбиватися на самопочутті. В інші дні краще проявляти обережність.

Діва

Найкраща техніка виконання бажань в листопаді для Дів – візуалізація. Сатурн В Стрільці буде найважливішою планетою для вас. Перебуваючи під егідою Стрільця, Сатурн буде помірно активний. Це означає, що Дівам потрібно навчитися довіряти своїм принципам і залишатися самими собою будь-що-будь. Довіряйте також чуттю, шостому відчуттю. Воно вас не обдурить в найважчі хвилини.

Венера, будучи вашим головним ворогом в листопаді, завадить вашим планам або спробує зробити це лише до 6 числа включно. Потім її перебування в Терезах зміниться перебуванням у Скорпіоні, який її позбавить сили. Астрологи кажуть, що листопад можна назвати часом сильного прориву в будь-яких сферах життя. Це буде час романтики, позитивних емоцій та успішної роботи, планування. Нові знайомства допоможуть вам отримати від життя максимум.

Терези

Венера і Уран мають найвищу важливість для вас кожен місяць. Їх стан визначає наявність удачі у вашому житті в той чи інший проміжок часу. Точне ворoжіння на майбутнє допоможе вам визначити головні сфери життя і спланувати справи. Зазирнути за горизонт подій вам допоможе ретроградний Уран в Овні. Він дуже важливий в листопаді, тому його творче начало буде з вами. Ця планета підкаже, як скоротити час вирішення нагальних проблем і гострих негараздів.

Венера з 7 листопада перебуватиме на найнижчій позначці своєї активності – на нулі. Це станеться через перехід її в Знак Скорпіона. Ви будете перебувати весь цей час у вільному плаванні. Проблеми в ваше життя будуть приходити тільки через необережність, прийняття поспішних рішень і невпевнені дії. В останній місяць осені краще сконцентрувати свої сили на сердечних справах. Гроші краще витрачати менше і обережніше.

Скорпіон

Вирішення ваших проблем десь поруч з вами. Плутон стане головним помічником для вас в листопаді, тому його помірна активність піде вам на користь. Постарайтеся триматися ближче до людей, яких можете назвати друзями. Родинні зв’язки краще зміцнювати в листопаді, так само як і кохання. У вас буде шанс вивести стосунки на новий рівень і перемогти тимчасовий розлад.

Якщо ви поки не знайшли людину, з якою хотіли б збудувати міцні відносини, то у вас буде багато можливостей зробити це в листопаді. Заважати в цьому вам буде Меркурій, але тільки до 4 листопада включно, так як тільки в ці дні його сила буде помірною і відчутною. Далі негатив спаде через перехід Меркурія із сузір’я Скорпіона в сузір’я Стрільця. На роботі не варто боятися колективної праці. Взаємодопомога піде на користь загальній справі.

Стрілець

До 20 листопада Сонце, ваш головний помічник, буде знаходитися в Знаку Скорпіона. Потім воно перейде в Знак Стрільця. Цей перехід дозволить Сонцю набрати енергію для того, щоб допомогти вам досягти успіху в самих різних справах, починаючи від любовних, і закінчуючи справами фінансовими. Успіх буде постійно десь поруч.

До 20 числа ж вам краще триматися осторонь від авантюр і не працювати з незнайомими люди пліч-о-пліч. Самота допоможе вам сконцентруватися на найбільш нагальних проблемах і знайти їх рішення максимально швидко. Намагайтеся розставляти пріоритети правильно, згідно з тим, як ви хочете вирішувати свої проблеми – швидко і ненадійно або спокійно і правильно. Живіть за законами Всесвіту, які приведуть вас до успіху і допоможуть уникнути проблем з настроєм.

Козеріг

Місяць і Марс будуть боротися за ваш успіх в листопаді. Очистити себе від негативної енергетики Місяця вам, швидше за все, не вдасться просто так, адже Марс у Терезах перебуватиме з 1 по 30 листопада. Він буде безсилий проти «ударів» Місяця, який, в свою чергу, буде сильним зі змінним успіхом. Найнебезпечніші періоди для вас – з 1 по 9 листопада, з 24 по 30 число. Місяць в ці дні буде або сильним, або нейтральним.

З 7 по 23 листопада енергетика Місяця буде майже весь час нижче середнього рівня, так що удача залишиться з вами. 19 і 20 листопада постарайтеся зробити якомога більше справ на роботі або по будинку. Можна присвятити ці два дні покупкам, укладанню угод, переговорам. Зміна обстановки теж не завадить в спокійний період з 7 по 23 число. Не стійте на місці – рухайтеся до мрії.

Водолій

Дізнатися свою долю в листопаді вам допоможе близька людина. Хтось із вашого найближчого оточення дасть точний прогноз на майбутнє, але хто це буде саме, доведеться дізнатися самостійно. Сатурн і Нептун будуть вашими провідниками в світ удачі і успіху. Заважати вам буде тільки Сонце.

Сатурн у Стрільці буде сильний і дуже стабільний, так що успіх буде ховатися на поверхні: рішення кожної проблеми буде поруч. Нептун перестане бути ретроградним і залишиться сильним в Рибах. Це дозволить вам зберегти інтерес до життя і до нових відкриттів.

Що стосується Сонця, то до 20 листопада включно воно залишиться в Знаку Скорпіона і буде безсилим проти вас. Цей період астрологи назвали золотим часом для вас, тому що Водолії не будуть стримані нічим і ніким. Потім Сонце перейде в Знак Стрільця, чим ускладнить ваше життя, адже воно підвищить свою силу і різко вихлюпне на вас весь свій негатив. Остерігайтеся ревнощів і заздрощів у кінці листопада.

Риби

Місяць – ваш щасливий талісман, але не завжди талісмани здатні на диво. Місяць буде слабким тільки 10, 11, 16, 17, 18 і 21, 22, 23 листопада. 8 днів у місяці будуть дуже небезпечними для вас, але це характерно тільки для Риб, які люблять ризикувати. Решту днів можна розцінювати як вдалі, особливо дні нападів сильного Місяця в Тельці – 4 і 5 листопада, в Раку 8 і 9 числа, а також в Рибах 26, 27, 28 листопада. Ці дні краще присвятити коханню або його пошуку.

З двох планет-ворогів для Риб актуальним буде тільки Сатурн. Його перебування в Знаку Стрільця зробить його сильним, але недостатньо потужним для того, щоб порушити всі ваші плани. Цей місяць буде хороший для поїздок, зміни обстановки, для покупок і довгострокового планування. Досить буде просто почати щось важливе, справи самі підуть в гору. Не лінуйтеся, щоб не втрачати мотивацію і продовжувати керувати долею.

Зробіть генеральне прибирання в будинку, щоб очистити своє житло від негативу. Велику увагу в листопаді, на думку астрологів, потрібно приділяти тому місцю, де ви живете і перебуваєте.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram