Схоже, що так: шанувальники розгледіли округлий животик на новому фото Катерини Осадчої (фото)

14 жовтня, ведуча «Світського життя» відвідала весілля шоумена Андрія Джеджули, і перше ж фото Осадчої з торжества породило хвилю питань і поздоровлень від шанувальників Каті в соцмережах.

Зі знімка, опублікованого на сторінці «Світського життя», створюється враження, що Катя Осадча вагітна. При цьому, можливе «цікаве становище» Каті Осадчої зацікавило користувачів соцмереж куди більше ніж власне весілля Джеджули, якому був присвячений цей пост Осадчої.

Тоді у коментарях Катерину засипали питаннями і поздоровленнями. І лише деякі справедливо помітили, що такий візуальний ефект випираючого животика створюють відстовбурчені краї кардигана телеведучої.

Але завбачливі шанувальники помітили округлі форми ведучої і на інших фото, а також нагадали, що в недавньому інтерв’ю «Новому часу» чоловік Катерини Осадчої, Юрій Горбунов зізнався, що хоче другу дитину з Катею — дочку. Що теж підлило оливи у вогонь.

Читайте також: Невже тато доню випросив: Катю Осадчу запідозрили у третій вагітності (фото)

Але уже невдовзі увагу привернуло інше фото Катерини, на ньому ведуча у стильному комбінезоні. Здогадки про вагітність продовжують інтригувати.

#aboutlastnight #Monatik #vitamind

Публикация от Katya Osadcha (@kosadcha)


А от у декого з прихильників і взагалі сумнівів немає у вагітності ведучої.

#aboutsunday #dayoff

Публикация от Katya Osadcha (@kosadcha)

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram