Скандал: Регіна Тодоренко розповіла всю правду про золоту карту

Ну що, не встигли всі відійти від скандального інтерв’ю Дорна, так в шоу-бізі новий гучний скандал. Цього разу в центрі подій опинилася відома телеведуча Регіна Тодоренко, яка здивувала своїм надмірним одкровенням про знімальний процес травел-шоу.

Дивіться також: Регіна Тодоренко оголюється в Інстаграмі і робить це дуже гарно

Під час своєї поїздки до Новосибірська зірка дала інтерв’ю одному з видань та розповіла усі таємниці закулісся. Наголосила, що розкішне життя в кадрі – міф, як і золота карта з необмеженим лімітом. Далі Регіна зазначила, що бюджет кожної програми має суворі обмеження. Номер, у якому селяться ведучі, орендуються творчою групою всього на кілька годин, щоб лише відзняти матеріал.

Такі одкровення прокоментувала генеральний продюсер програми Нателла Крапівіна.

“Я, м’яко кажучи, була здивована тим, як легко Тодоренко ввела в оману величезну кількість шанувальників нашої програми, ми більше семи років розповідаємо абсолютно чесно і достовірно про те, як можна провести вікенд з різними бюджетами. Золота картка – це реальні гроші, якими продюсери розпоряджаються в рамках програми в необмеженій кількості. Єдина умова – це повинно бути в межах жанру і не суперечити морально-етичним нормам. За всю історію нашого тревел-шоу ми жодного разу не обрізали бюджет і не заганяли себе в рамки. Але те, що пані Тодоренко дозволяє собі подібні, по суті – брехливі коментарі, – це питання її некомпетентності і не залучення в проект. Навіщо їй це? Можливо, з метою особистого піару. За такі неприпустимі заяви Регіна буде оштрафована, можливо, звільнена після закінчення сезону”.

Регіна не змовчала та дала відповідь у своєму Інстаграм-аккаунті.

Сподіваємось, що керівництво проекту та телеведуча знайдуть спільну мову та все мине без звільнення зірки.

Читайте також: 7 хитрощів ідеального польоту, про які не знає більшість пасажирів

 

Ребята , сколько людей, столько и мнений. Каждый из нас может ошибиться, что-то додумать, вырвать из контекста , особенно это касается СМИ. Я не являюсь продюсером проекта и не знаю, как формируются бюджеты. В моих руках золотая карта, которая даёт мне огромные возможности. Даже ведущие не знают , сколько на ней ДЕНЕГ. Недавно в Новосибирске я давала интервью о том, как работает наша золотая карта, о том, что это символ богатства и те люди, у которых она есть , могут позволить себе абсолютно ВСЕ!!!!! В некоторых, повторюсь в некоторых случаях действительно бывают моменты , когда приходится очень быстро снимать в отелях или ресторанах, потому что за один день нам нужно побывать в 10 местах одновременно. Мы просто физически не успеваем пожить в клевых номерах, а очень хочется, но сроки съёмок слишком сжаты. У нас ведь есть всего лишь один викенд. Наша большая команда создаёт волшебство, и я горжусь , что являюсь частью этой команды. Но всех организационных моментов я знать не могу, а могу только предполагать , как наши трудяги-продюсеры ищут интересные локации, развлечения и на каких условиях договариваются. Я приношу свои извинения всей команде #ОрелиРешка , каналу ПЯТНИЦА, каналу ИНТЕР за то , что дезинформировала поклонников.

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)

Джерело.