Скандал в Україні: зірки шоу-бізнесу шoкували відвертими зізнаннями (відео)

Після того, як у Голлівуді виник гучний скандал про дoмaгaння, який почався зі звинувачень відомого кінорежисера Харві Вайнштейна, українські зірки також зважилися розповісти свої історії.

Про це йдеться в програмі “Українські сенсації”.

Про дoмaгання розповіли актриса Ольга Сумська, співачка Наталя Валевська та співак Володимир Гришко.

“Я пам’ятаю, скажімо так, одного режисера, який зустрічав мене в кулуарах. “Я Вас запрошую до себе додому попити кави. Ми поговоримо, у мене є для Вас чудовий сценарій. Головна роль – для Вас, Ви народжені для цієї ролі”. Коли молодій актрисі говорять такі речі, виростають крила. Я тоді не погодилася”, – згадала Сумська.

Читайте також: Черговий роман? Наталя Могилевська заінтригувала фото зі “своїм переможцем”

Вона додала, що після відмови режисерові, той робив все, щоб вона не потрапила в інші проекти.

У свою чергу, співачка Валевська розповіла, що колись хотіла потрапити на дуже престижний конкурс. Один з організаторів написав їй, що необхідно приїхати в Москву, щоб пройти там ще відбірковий тур. Після цього Валевські почали відправляти безліч SMS з натяками на iнтимнe продовження знайомства.

У Москву співачка їхати категорично відмовилася.

Також своєю історією поділився й оперний співак Володимир Гришко, який зізнався, що пережив дoмaгання на головних сценах Європи та США. Він згадав, як його змушували гoлим проходити кастинги. Саме тому він відмовився від вигідних контрактів.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram