Скільки коштує диво? Як маленька дівчинка врятувала брата від смeрті

Тессі – це чарівна, але не по роках серйозна дев’ятирічна дівчинка.

Одного разу вона почула розмову своїх батьків про її маленького братика, Тедді. Вона знала що він тяжко хворіє і що у батьків практично немає грошей. Вони недавно переїхали в іншу квартиру, тому що у тата не вистачало грошей одночасно на лікарняні рахунки і на оплату будинку. Тільки дуже дорогий хірург зміг би врятувати Теда зараз.

Тессі почула, як її тато сказав заплаканій матері з безнадією: «Тільки диво може врятувати Теда зараз».

Тоді Тессі побігла до себе в кімнату і дістала скляну банку з-під джему, де зберігалися всі її заощадження. Вона висипала весь дріб’язок на підлогу і дбайливо перерахувала. Три рази, щоб не помилитися. Тессі дбайливо склала монетки назад в банку  закрутивши кришку, після чого вислизнула на вулицю і побігла що було сил в аптеку з зображенням Великого Червоного Індіанського Вождя над дверима.

Вона тихо чекала, поки аптекар приділить їй увагу, але він був занадто захоплений розмовою з іншою людиною, щоб помітити дев’ятирічну дівчинку. Тессі стала човгати ніжкою, щоб привернути хоч крапельку уваги. Жодної реакції. Потім вона почала голосно покахикувати. Знову нічого. Нарешті, вона дістала монетку і постукала нею по склу. Це допомогло!

– Що б Ви хотіли, – запитав аптекар з роздратуванням у голосі. – Бачте, я розмовляю зі своїм братом з Чикаго, якого я не бачив кілька років.

– Добре, але я б хотіла поговорити про мого брата, – відповіла Тессі тим же тоном, що і аптекар. – Ви знаєте, він дуже і дуже хворий … і я хотіла б купити чудо »

– Вибачте, що?

– Його ім’я Тед і у нього щось погане зростає в голові, і мій тато сказав, що тільки диво зможе врятувати його зараз. Так скільки коштує це диво?

– Дівчинка, ми не продаємо тут чудеса. Вибач, але я не можу допомогти тобі, – сказав аптекар.

– Послухайте, але у мене є гроші і я можу заплатити. Якщо цих грошей не вистачить, я зможу дістати ще. Тільки скажіть, скільки це коштує?

Прекрасно одягнений брат аптекаря  покликав до себе дівчинку.

– Яке диво потрібно твому братику, дитинко?

– Я не знаю, – схлипнула Тессі. – Я знаю тільки, що він дуже хворий, і мама каже, що йому потрібна операція. Але мій тато не може заплатити за неї, тому я вирішила використовувати мої гроші.

– Скільки ж їх у тебе? – запитав чоловік з Чикаго.

– Один долар і одинадцять центів, – мовила Тессі. – І це всі мої гроші. Але якщо потрібно, я зможу дістати ще.

– Який збіг, – посміхнувся чоловік. – Долар і одинадцять центів.

Він затиснув в кулаці її гроші, взяв дівчинку за руку і попросив відвести до себе додому.

– Я хочу поглянути на твого братика і зустрітися з твоїми батьками. Подивимося, якого типу диво вам потрібно!

Цей добре одягнений чоловік був доктор Карлтон Армстронг, відомий хірург, який спеціалізувався на нейрохірургії. Він зробив операцію абсолютно безкоштовно і зовсім скоро Тед зміг повернутися додому повністю здоровим.

Мама і тато були щасливі, обговорюючи ланцюг випадкових подій, які привели до них хірурга.

– Цей доктор, – прошепотіла мама, – справжнє диво. Цікаво скільки б це коштувало?

Тессі посміхнулася. Вона-то знала точно, скільки коштує диво … один долар і одинадцять центів. Плюс щира віра маленька дівчинка.

Автор невідомий

Читайте також: Далеко підем. Дивне взуття створене сучасними дизайнерами (Фото)

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram