“Справила ефект бoмби”: Настя Каменських прокоментувала звинувачення в плагіаті

Новина про те, що Настя Каменських стала сольною співачкою, справила ефект бoмби, тому ніхто не залишився байдужим щодо розпаду дуету “Потап і Настя”.

Артистка випустила нову пісню #етомояночь, через яку її вже встигли звинуватити в плагіаті, пише “Жіночий Світ”

Нагадаємо, що співачка Настя Каменських пішла у сольне плавання і стала NK. Її перший трек “Це моя ніч” написав репер Потап, який недавно повідомив про паузу в дуеті “Потап і Настя”. Режисером розкішного кліпу став Алан Бадоєв.

“NK – це не ідея, яка ось так різко прийшла. Це моя життєва філософія, яка створювалася роками. “Потап і Настя” – легендарний дует, який підкорив сцени практично всього світу. Більше 11 років ми були на піку популярності. У кожного з нас величезний творчий і сценічний досвід. Прийшов час зробити паузу і дивувати шанувальників чимось новим. Цей крок був логічним і передбачуваним. І в моєму сольному проекті я вирішила показати, якою я є сьогодні: веселою, активною і драйвовою дівчиною, яка зібрала свій життєвий досвід і створює музику, яка не має кордонів.”

Читайте також:Настя Каменських опублікувала миле фото з маленькою дитиною

А ось як співачка прокоментувала чутки про плагіат її пісні:

“Радує, що велика частина слухачів так не вважає. Шкода, що деякі повелися на ці чутки і не чують різниці. З технічної точки зору ці дві пісні абсолютно різні. Про це можете запитати будь-якого професійного музиканта. Щоб не заглиблюватися в технічні і музичні деталі і максимально просто пояснити, то гармонія, темп, ритміка, тональність і порядок нот – абсолютно різні. Більш того, ми завжди перевіряємо за допомогою спеціальних програм наявність схожих пісень, перед тим, як запускати продукт.”

Також Настя Каменських натякнула, що буде користуватися не тільки композиторськими послугами Потапа, але й інших музикантів.

“Подивимося, якщо буде гідна пісня від іншого автора – обов’язково розгляну її. Для мене головне створювати сучасну музику, яка не знатиме меж і підриватиме танцполи всього світу.”

А це означає, що співачка готує багато сюрпризів для своїх шанувальників.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram